Entry Lists as of Thursday, September 20 2007 - 09:01
134 players entered.
3 withdrawals.
131 players participating.
To find a player use CTRL - F
HAY - 55   MELB - 7   DENI - 1   VIC - 1   WLNG - 16   TMRA - 2   LEET - 3   WGGA - 2   SHIL - 3  
Danny ARBIB  (MELB) HAY - Hay Tennis Club   MELB - Melbourne   DENI - Deniliquin   VIC - Victoria  
Event 7. SPECIAL WOMENS SINGLES Event 9. SPECIAL WOMENS DOUBLES Event 10. SPECIAL MIXED DOUBLES Event 11. B GRADE MENS SINGLES Event 12. B GRADE WOMENS SINGLES Event 13. B GRADE MENS DOUBLES Event 14. B GRADE WOMENS DOUBLES Event 15. B GRADE MIXED DOUBLES Event 16. C GRADE MENS SINGLES Event 17. C GRADE WOMENS SINGLES Event 18. C GRADE MENS DOUBLES Event 19. C GRADE WOMENS DOUBLES Event 20. C GRADE MIXED DOUBLES Event 21. 18 & UNDER BOYS SINGLES Event 22. 18 & UNDER GIRLS SINGLES Event 23. 16 & UNDER BOYS SINGLES Event 24. 16 & UNDER GIRLS QUAL SINGLES Event 40. 16 & UNDER GIRLS PLAYOFF SINGLES 1 Olivia GLEESON (SHIL) Event 25. 16 & UNDER BOYS DOUBLES Event 26. 16 & UNDER GIRLS DOUBLES Event 27. 14 & UNDER BOYS SINGLES Event 28. 14 & UNDER GIRLS SINGLES Event 29. 14 & UNDER BOYS DOUBLES Event 30. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES Event 31. 12 & UNDER BOYS SINGLES Event 32. 12 & UNDER GIRLS SINGLES Event 33. 12 & UNDER BOYS DOUBLES Event 34. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES Event 36. OVER 90 MENS DOUBLES Event 37. PARENT CHILD A DOUBLES Event 38. PARENT CHILD B DOUBLES Event 41. PARENT CHILD C DOUBLES Event 39. OVER 80 WOMENS DOUBLES
GFTH - 38   NMKH - 1   FINL - 1   HOLB - 1   SYD - 3   HILL - 1   BEND - 1  
Will ARNEL  (NMKH)
Bravien ARRUDSIVAH  (HAY)
Sarah BARTLETT  (MELB)
Alisha BERGAMIN  (GFTH)
Cherie BERGAMIN  (GFTH)
David BERGAMIN  (GFTH)
Jessica BERGAMIN  (GFTH)
Tavis BERGAMIN  (GFTH)
Matthew BLANCHONETTE  (HAY)
Lynne BOOTH  (HAY)
Ryan BURGESS  (HAY)
Jordan CARNEY  (HAY)
Jack CATANZARITI  (GFTH) ....Withdrawn Sep.19
Jason CLIFFORD  (GFTH)
Lois CLIFFORD  (GFTH)
Stella CRICK  (WLNG)
Andrew CRONIN  (HAY)
Deb CRONIN  (HAY)
Ron CRONIN  (VIC)
Keah DARE  (WLNG)
Keith DARE  (WLNG)
Tychelle DARE  (WLNG)
Ellie DARLOW  (HAY)
Shelby DARLOW  (HAY)
Hannah DATE  (GFTH)
Karen DATE  (GFTH)
Warwick DATE  (GFTH)
Andrew DAVIES  (HAY)
Katie DEATON  (HAY)
Esther DEEVES  (LEET)
Greg DEEVES  (LEET)
Kelsey DEEVES  (LEET)
Donna DOSSETOR  (GFTH)
Mark DOSSETOR  (GFTH)
Sam FARSACI  (SYD)
Nick FENAUGHTY  (FINL)
Rachel FREZZA  (WLNG)
Eleanor GLEESON  (SHIL)
Mitchell GLEESON  (SHIL)
Olivia GLEESON  (SHIL)
Inez GOLUZA  (WLNG)
Ivan GOLUZA  (WLNG)
Benjamin GORDON  (GFTH)
Chloe GORDON  (GFTH)
Graham GORDON  (GFTH)
Joel GORDON  (GFTH)
Nicola GORDON  (GFTH)
Blake GREGOR  (GFTH)
Ian GREGOR  (GFTH)
Lyn GREGOR  (GFTH)
Maddison GREGOR  (GFTH)
Jodee GUGLIELMINO  (GFTH)
Juston GUGLIEMINO  (GFTH)
Robert GUGLIEMINO  (GFTH)
Mick HARRINGTON  (HAY)
Gaby HOOKER  (WLNG)
Shu-Hwei HUANG_FREUNDT  (MELB)
Chris HUNTLY  (HAY)
Cheryl HURST  (HAY)
Maxine JOHNSON  (HAY)
Lloyd JONES  (HAY)
Amanda KELTON  (HAY)
Emma LARACY  (HAY)
Harriet LUGSDIN  (HAY)
Stacey LUGSDIN  (HAY)
Tom LUGSDIN  (HAY)
Craig MABON  (HAY)
David MABON  (HAY)
John MABON  (HAY)
Simone MABON  (HAY)
Jeremy MACDONALD  (HAY)
Peter MARKS  (HAY)
Julie MATTHEWS  (HAY)
Amelia MAYNARD  (HAY)
Kyle MCKELLAR  (WLNG)
Dael MCKENNA  (WLNG)
Stephanie MEDURIC_RITSA  (SYD)
Frances MOLLOY  (HAY)
Zachery MOLLOY  (HAY)
Brad MORDEN  (WGGA)
Zac MORDEN  (WGGA)
Lachlan MORRIS  (WLNG)
Rochelle MORRIS  (WLNG)
Kate MURPHY  (HAY)
Andrew NOAD  (GFTH) ....Withdrawn Sep.19
Ryland O'BRIEN  (GFTH)
Andrew OATES  (GFTH)
Chloe OATES  (GFTH)
Karen OATES  (GFTH)
Mitchell OATES  (GFTH)
Mark OATES  (GFTH)
Samantha OLIVER  (HAY)
Courtney PARR  (GFTH)
Donna PARR  (GFTH)
Geoffrey PARR  (HILL)
Joel PARR  (GFTH)
Murray PARR  (GFTH)
Nathan PAULL  (WLNG)
James PETTIT  (WLNG)
Miranda POILE  (DENI)
Cheryl RAWLE  (GFTH)
Callum ROBINSON  (MELB)
Justin ROBINSON  (MELB)
Greg ROYLE  (WLNG)
Alyssa SAVILL  (HOLB)
Anthony SLATTERY  (HAY)
Brad SMITH  (HAY)
Terry SMITH  (BEND)
Cathy SPARKES  (GFTH) ....Withdrawn Sep.19
Lisa STACEY  (TMRA)
Sara STACEY  (TMRA)
Gaylene STEPHENS  (HAY)
Heidi STEPHENS  (HAY)
Kate STEPHENS  (HAY)
Sophie STEPHENS  (HAY)
Julia STEPHENSON  (HAY)
Tania STEPHENSON  (HAY)
Alex STEVENSON  (MELB)
Tom STRATTON  (WLNG)
Partner5 REQUIRED  (HAY)
Britteny THOMPSON  (HAY)
Jye THOMPSON  (HAY)
Anna TWADDELL  (GFTH)
Kathryn TWADDELL  (GFTH)
Andy VENABLES  (GFTH)
Tim VERLIN  (MELB)
Casey WADE  (HAY)
Nicole WADE  (HAY)
Dylan WHITEHEAD  (HAY)
Toby WHITEHEAD  (HAY)
Craig WILLIAMS  (SYD)
Partner4 REQUIRED  (HAY)
Partner1 REQUIRED  (HAY)
A1 QUALIFIER  (HAY)
Warren HUNT  (HAY)
A2 QUALIFIER  (HAY)
A3 QUALIFIER  (HAY)
A4 QUALIFIER  (HAY)
WLNG - Wollongong   TMRA - Temora   LEET - Leeton   WGGA - Wagga Wagga   SHIL - Natya Swan Hill  
GFTH - Griffith   NMKH - Numerkah   FINL - Finley   HOLB - Holbrook   SYD - Sydney  
HILL - Hillston   BEND - Bendigo  
2 Andrew CRONIN (HAY)
3 Mitchell GLEESON (SHIL)
4 Blake GREGOR (GFTH)
5 Juston GUGLIEMINO (GFTH)
6 David MABON (HAY)
7 Joel PARR (GFTH)
8 Justin ROBINSON (MELB)
9 Terry SMITH (BEND)
10 Alex STEVENSON (MELB)
11 Tim VERLIN (MELB)
12 Craig WILLIAMS (SYD)
1 Sarah BARTLETT (MELB)
2 Stella CRICK (WLNG)
3 Deb CRONIN (HAY)
4 Keah DARE (WLNG)
5 Tychelle DARE (WLNG)
6 Rachel FREZZA (WLNG)
7 Inez GOLUZA (WLNG)
8 Maddison GREGOR (GFTH)
9 Shu-Hwei HUANG_FREUNDT (MELB)
10 Stephanie MEDURIC_RITOSSA (SYD)
11 Alyssa SAVILL (HOLB)
12 Lisa STACEY (TMRA)
13 Sara STACEY (TMRA)
1 Danny ARBIB & Terry SMITH (MELB) (BEND)
2 Jason CLIFFORD & Andy VENABLES (GFTH) (GFTH)
3 Joel PARR & David MABON (GFTH) (HAY )
4 Justin ROBINSON & Tim VERLIN (MELB) (MELB)
1 Sarah BARTLETT & Stella CRICK (MELB) (WLNG)
2 Keah DARE & Maddison GREGOR (WLNG) (GFTH)
3 Rachel FREZZA & Dael MCKENNA (WLNG) (WLNG)
4 Cheryl RAWLE & Alyssa SAVILL (GFTH) (HOLB)
5 Lisa STACEY & Sara STACEY (TMRA) (TMRA)
1 Stella CRICK (F) & Greg ROYLE (M) (WLNG) (WLNG)
2 Keah DARE (F) & Keith DARE (M) (WLNG) (WLNG)
3 Tychelle DARE (F) & James PETTIT (M) (WLNG) (WLNG)
4 Shu-Hwei HUANG_FREUNDT (F) & Justin ROBINSON (M) (MELB) (MELB)
5 Stephanie MEDURIC_RITSA (F) & Craig WILLIAMS (M) (SYD) (SYD)
6 Joel PARR (M) & Sara STACEY (F) (GFTH) (TMRA)
7 Cheryl RAWLE (F) & Andy VENABLES (M) (GFTH) (GFTH)
8 Alyssa SAVILL (F) & Terry SMITH (M) (HOLB) (BEND)
1 Jason CLIFFORD (GFTH)
2 Andrew CRONIN (HAY)
3 Mitchell GLEESON (SHIL)
4 Blake GREGOR (GFTH)
5 Juston GUGLIEMINO (GFTH)
6 David MABON (HAY)
7 Courtney PARR (GFTH)
8 Joel PARR (GFTH)
9 Anthony SLATTERY (HAY)
10 Terry SMITH (BEND)
11 Alex STEVENSON (MELB)
2 Inez GOLUZA (WLNG)
3 Maddison GREGOR (GFTH)
4 Gaby HOOKER (WLNG)
5 Shu-Hwei HUANG_FREUNDT (MELB)
6 Simone MABON (HAY)
7 Dael MCKENNA (WLNG)
8 Rochelle MORRIS (WLNG)
9 Lisa STACEY (TMRA)
1 Danny ARBIB & Tim VERLIN (MELB) (MELB)
2 Tavis BERGAMIN & Blake GREGOR (GFTH) (GFTH)
3 Jason CLIFFORD & Andy VENABLES (GFTH) (GFTH)
4 Andrew CRONIN & Peter MARKS (HAY) (HAY)
5 Keith DARE & James PETTIT (WLNG) (WLNG)
6 Andrew DAVIES & Warren HUNT (HAY) (HAY)
7 Nick FENAUGHTY & Juston GUGLIEMINO (FINL) (GFTH)
8 Craig MABON & David MABON (HAY) (HAY)
9 Joel PARR & Alex STEVENSON (GFTH) (MELB)
2 Rachel FREZZA & Dael MCKENNA (WLNG) (WLNG)
3 Lisa STACEY & Sara STACEY (TMRA) (TMRA)
2 Keah DARE (F) & Keith DARE (M) (WLNG) (WLNG)
3 Donna DOSSETOR (F) & Mark DOSSETOR (M) (GFTH) (GFTH)
4 Blake GREGOR (M) & Maddison GREGOR (F) (GFTH) (GFTH)
5 Shu-Hwei HUANG_FREUNDT (F) & Tim VERLIN (M) (MELB) (MELB)
6 David MABON (M) & Simone MABON (F) (HAY) (HAY)
7 Dael MCKENNA (F) & Greg ROYLE (M) (WLNG) (WLNG)
8 Cheryl RAWLE (F) & Andy VENABLES (M) (GFTH) (GFTH)
2 Andrew DAVIES (HAY)
3 Mark DOSSETOR (GFTH)
4 Sam FARSACI (SYD)
5 Nick FENAUGHTY (FINL)
6 Mitchell GLEESON (SHIL)
7 Benjamin GORDON (GFTH)
8 Blake GREGOR (GFTH)
9 Ian GREGOR (GFTH)
10 Juston GUGLIEMINO (GFTH)
11 Craig MABON (HAY)
12 John MABON (HAY)
13 Zac MORDEN (WGGA)
14 Mark OATES (GFTH)
15 Courtney PARR (GFTH)
16 Anthony SLATTERY (HAY)
17 Alex STEVENSON (MELB)
18 Tom STRATTON (WLNG)
2 Tychelle DARE (WLNG)
3 Olivia GLEESON (SHIL)
2 Mark DOSSETOR & Mark OATES (GFTH) (GFTH)
3 Benjamin GORDON & Joel GORDON (GFTH) (GFTH)
4 Graham GORDON & Ian GREGOR (GFTH) (GFTH)
5 Blake GREGOR & Craig MABON (GFTH) (HAY)
6 John MABON & Courtney PARR (HAY) (GFTH)
7 Alex STEVENSON & Tom STRATTON (MELB) (WLNG)
2 Hannah DATE & Maddison GREGOR (GFTH) (GFTH)
3 Simone MABON & Britteny THOMPSON (HAY) (HAY)
2 Jason CLIFFORD (M) & Lois CLIFFORD (F) (GFTH) (GFTH)
3 Tychelle DARE (F) & James PETTIT (M) (WLNG) (WLNG)
4 Donna DOSSETOR (F) & Mark OATES (M) (GFTH) (GFTH)
5 Ian GREGOR (M) & Maddison GREGOR (F) (GFTH) (GFTH)
6 Donna PARR (F) & Joel PARR (M) (GFTH) (GFTH)
2 David BERGAMIN (GFTH)
3 Tavis BERGAMIN (GFTH)
4 Ron CRONIN (VIC)
5 Sam FARSACI (SYD)
6 Ivan GOLUZA (WLNG)
7 Benjamin GORDON (GFTH)
8 Graham GORDON (GFTH)
9 Ian GREGOR (GFTH)
10 Kyle MCKELLAR (WLNG)
11 Brad MORDEN (WGGA)
12 Zac MORDEN (WGGA)
13 Lachlan MORRIS (WLNG)
14 Ryland O'BRIEN (GFTH)
15 Nathan PAULL (WLNG)
2 Olivia GLEESON (SHIL)
3 Jodee GUGLIELMINO (GFTH)
4 Julia STEPHENSON (HAY)
5 Casey WADE (HAY)
2 David BERGAMIN & Graham GORDON (GFTH) (GFTH)
3 Lloyd JONES & Brad SMITH (HAY) (HAY)
4 Kyle MCKELLAR & Nathan PAULL (WLNG) (WLNG)
5 Ryland O'BRIEN & Geoffrey PARR (GFTH) (HILL)
6 Andrew OATES & Mitchell OATES (GFTH) (GFTH)
7 Courtney PARR & Murray PARR (GFTH) (GFTH)
2 Cherie BERGAMIN & Nicola GORDON (GFTH) (GFTH)
3 Jessica BERGAMIN & Jodee GUGLIELMINO (GFTH) (GFTH)
4 Hannah DATE & Karen DATE (GFTH) (GFTH)
5 Lyn GREGOR & Donna PARR (GFTH) (GFTH)
6 Kate MURPHY & Samantha OLIVER (HAY) (HAY)
7 Chloe OATES & Karen OATES (GFTH) (GFTH)
8 Casey WADE & Nicole WADE (HAY) (HAY)
2 Cherie BERGAMIN (F) & Murray PARR (M) (GFTH) (GFTH)
3 David BERGAMIN (M) & Lyn GREGOR (F) (GFTH) (GFTH)
4 Jessica BERGAMIN (F) & Benjamin GORDON (M) (GFTH) (GFTH)
5 Tavis BERGAMIN (M) & Hannah DATE (F) (GFTH) (GFTH)
6 Jordan CARNEY (M) & Casey WADE (F) (HAY) (HAY)
7 Karen DATE (F) & Warwick DATE (M) (GFTH) (GFTH)
8 Greg DEEVES (M) & Kelsey DEEVES (F) (LEET) (LEET)
9 Graham GORDON (M) & Nicola GORDON (F) (GFTH) (GFTH)
10 Joel GORDON (M) & Chloe OATES (F) (GFTH) (GFTH)
11 Ian GREGOR (M) & Donna PARR (F) (GFTH) (GFTH)
12 Mick HARRINGTON (M) & Kate STEPHENS (F) (HAY) (HAY)
13 Gaby HOOKER (F) & Tom STRATTON (M) (WLNG) (WLNG)
14 Lachlan MORRIS (M) & Rochelle MORRIS (F) (WLNG) (WLNG)
15 Geoffrey PARR (M) & ____________(F) (HILL) ( )
16 Britteny THOMPSON (F) & Jye THOMPSON (M) (HAY) (HAY)
2 Mitchell GLEESON (SHIL)
3 David MABON (HAY)
4 John MABON (HAY)
5 Zac MORDEN (WGGA)
6 Mark OATES (GFTH)
7 Courtney PARR (GFTH)
8 Alex STEVENSON (MELB)
2 Stella CRICK (WLNG)
3 Olivia GLEESON (SHIL)
4 Simone MABON (HAY)
5 Stephanie MEDURIC_RITOSSA (SYD)
6 Kate MURPHY (HAY)
7 Alyssa SAVILL (HOLB)
8 Sara STACEY (TMRA)
2 Nick FENAUGHTY (FINL)
3 Mitchell GLEESON (SHIL)
4 Craig MABON (HAY)
5 Zac MORDEN (WGGA)
2 Inez GOLUZA (WLNG)
3 Gaby HOOKER (WLNG)
4 Simone MABON (HAY)
5 Dael MCKENNA (WLNG)
6 Stephanie MEDURIC_RITOSSA (SYD)
7 Rochelle MORRIS (WLNG)
8 Samantha OLIVER (HAY)
9 Alyssa SAVILL (HOLB)
10 Lisa STACEY (TMRA)
11 Britteny THOMPSON (HAY)
12 Casey WADE (HAY)
2 Nick FENAUGHTY & Craig MABON (FINL) (HAY)
3 & _______________ () ( )
2 Amanda KELTON & Casey WADE (HAY) (HAY)
2 Tavis BERGAMIN (GFTH)
3 Nick FENAUGHTY (FINL)
4 Joel GORDON (GFTH)
5 Juston GUGLIEMINO (GFTH)
6 Mick HARRINGTON (HAY)
7 Jeremy MACDONALD (HAY)
8 Kyle MCKELLAR (WLNG)
9 Lachlan MORRIS (WLNG)
10 Ryland O'BRIEN (GFTH)
11 Mitchell OATES (GFTH)
12 Nathan PAULL (WLNG)
13 Tom STRATTON (WLNG)
2 Keah DARE (WLNG)
3 Shelby DARLOW (HAY)
4 Hannah DATE (GFTH)
5 Kelsey DEEVES (LEET)
6 Rachel FREZZA (WLNG)
7 Eleanor GLEESON (SHIL)
8 Olivia GLEESON (SHIL)
9 Inez GOLUZA (WLNG)
10 Gaby HOOKER (WLNG)
11 Rochelle MORRIS (WLNG)
12 Samantha OLIVER (HAY)
13 Miranda POILE (DENI)
2 Ivan GOLUZA & Tom STRATTON (WLNG) (WLNG)
3 Mick HARRINGTON & Jeremy MACDONALD (HAY) (HAY)
4 Kyle MCKELLAR & Nathan PAULL (WLNG) (WLNG)
5 Ryland O'BRIEN & _______________ (GFTH) ( )
2
3 Gaby HOOKER & Rochelle MORRIS (WLNG) (WLNG)
2 Bravien ARRUDSIVAH (HAY)
3 Ivan GOLUZA (WLNG)
4 Joel GORDON (GFTH)
5 Mick HARRINGTON (HAY)
6 Tom LUGSDIN (HAY)
7 Jeremy MACDONALD (HAY)
8 Kyle MCKELLAR (WLNG)
9 Zachery MOLLOY (HAY)
10 Brad MORDEN (WGGA)
11 Lachlan MORRIS (WLNG)
12 Nathan PAULL (WLNG)
2 Katie DEATON (HAY)
3 Esther DEEVES (LEET)
4 Eleanor GLEESON (SHIL)
5 Harriet LUGSDIN (HAY)
6 Chloe OATES (GFTH)
7 Kate STEPHENS (HAY)
2 Bravien ARRUDSIVAH & Matthew BLANCHONETTE (HAY) (HAY)
3 Ivan GOLUZA & Lachlan MORRIS (WLNG) (WLNG)
4 Mick HARRINGTON & Jeremy MACDONALD (HAY) (HAY)
5 Kyle MCKELLAR & Nathan PAULL (WLNG) (WLNG)
6 Jye THOMPSON & Toby WHITEHEAD (HAY) (HAY)
2 Esther DEEVES & Chloe OATES (LEET) ( GFTH)
3 Eleanor GLEESON & Anne TWADDELL (SHIL) (GFTH )
4 Kate STEPHENS & Sophie STEPHENS (HAY) (HAY)
1 Ryan BURGESS (HAY)
2 Ellie DARLOW (HAY)
3 Chloe GORDON (GFTH)
4 Emma LARACY (HAY)
5 Amelia MAYNARD (HAY)
6 Callum ROBINSON (MELB)
7 Heidi STEPHENS (HAY)
8 Sophie STEPHENS (HAY)
9 Jye THOMPSON (HAY)
10 Anna TWADDELL (GFTH)
2 Greg DEEVES & Geoffrey PARR (LEET) (HILL)
2 David BERGAMIN & Tavis BERGAMIN (GFTH) (GFTH)
3 Jessica BERGAMIN & Donna PARR (GFTH) (GFTH)
4 Andrew CRONIN & Ron CRONIN (HAY) (VIC)
5 Hannah DATE & Warwick DATE (GFTH) (GFTH)
6 Katie DEATON & Tania STEPHENSON (HAY) (HAY)
7 Esther DEEVES & Greg DEEVES (LEET) (LEET)
8 Benjamin GORDON & Nicola GORDON (GFTH) (GFTH)
9 Chloe GORDON & Murray PARR (GFTH) (GFTH)
10 Juston GUGLIEMINO & Robert GUGLIEMINO (GFTH) (GFTH)
11 Harriet LUGSDIN & Stacey LUGSDIN (HAY) (HAY)
12 Julie MATTHEWS & Dylan WHITEHEAD (HAY) (HAY)
13 Frances MOLLOY & Zachery MOLLOY (HAY) (HAY)
14 Andrew OATES & Chloe OATES (GFTH) (GFTH)
15 Karen OATES & Mitchell OATES (GFTH) (GFTH)
16 Callum ROBINSON & Justin ROBINSON (MELB) (MELB)
17 Gaylene STEPHENS & Sophie STEPHENS (HAY) (HAY)
18 Anna TWADDELL & Kathryn TWADDELL (GFTH) (GFTH)
19 Casey WADE & Nicole WADE (HAY) (HAY)
20 Keith DARE & Tychelle DARE (WLNG) (WLNG)
21 Graham GORDON & Joel GORDON (GFTH) (GFTH)
22 Peter MARKS & Samantha OLIVER (HAY) (HAY)
23 Gaylene STEPHENS & Kate STEPHENS (HAY) (HAY)
2 Lynne BOOTH & Nicole WADE (HAY) (HAY)
3 Lyn GREGOR & Donna PARR (GFTH) (GFTH)
4 Chris HUNTLY & Gaylene STEPHENS (HAY) (HAY)
5 Cheryl HURST & Maxine JOHNSON (HAY) (HAY)
6 Julie MATTHEWS & Tania STEPHENSON (HAY) (HAY)