WARRNAMBOOL OPEN 2015
Entry Lists as of Wednesday, March 04 2015 - 07:59
758 players entered.
10 withdrawals.
748 players participating.
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T V W Y Z
To find a player use CTRL - F   Click player's name for more entry details
AINL - 19   ARAR - 3   BLRT - 5   BEND - 6   BEAU - 12   BLCK - 4   CRES - 2   CLAC - 16   CAMB - 4  
^ AINL - Airies Inlet   ARAR - ararat   BLRT - Ballarat   BEND - Bendigo  
CANT - 3   CARM - 1   DONV - 11   DPRK - 4   EMAL - 24   ETHM - 3   EHIL - 1   EAGL - 2   GEEL - 84   GDLE - 47  
GLEN - 1   GREN - 1   GPRK - 2   HIGH - 22   HAMP - 6   HAST - 1   JJUC - 15   KOOY - 37   KILS - 2   LIST - 11  
LILY - 4   MLBE - 29   MLBS - 21   MELI - 8   MELB - 59   MACB - 2   MLBN - 1   MORD - 4   MONT - 11   MLBU - 1  
MPND - 4   NBAL - 4   NHIL - 1   NONE - 17   PKWD - 5   PETR - 1   PORT - 1   RSY - 13   RHIL - 3   RING - 6  
ROSA - 1   SPRI - 1   STAW - 19   SA - 2   SOR - 6   SANR - 1   SHEP - 1   TORQ - 15   TAT - 1   TAS - 1  
UPWY - 2   VIC - 42   WARN - 83   WPND - 7   WPRK - 15   YARR - 7  
Lyndal ABLETT  (MLBN)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Eleanore TESTA
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Andrew STANFORD
Jordyn AITKEN  (GDLE)
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Tegan MARSHALL
Event 46. GIRLS 12 & UNDER SINGLES
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Kira AITKEN  (GDLE)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Vanessa AITKEN
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Bryce WATKINS
Peter AITKEN  (GDLE)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Darren MARSHALL
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Charlotte WILSON
Vanessa AITKEN  (GDLE)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Kira AITKEN
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Peter_B WATKINS
Mitchell ALBRECHT  (TORQ)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Lochlan HINDLE
Katie ALDERTON  (HIGH)
Event 51. GIRLS 11 & UNDER SINGLES
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Rebekah SCHOENMAEKERS
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Will ECCLESTON
Andrea ALLAN  (NONE)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Jo JACKSON
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Jo JACKSON
Andrea ALLIS  (RING)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Cecily FALLON
Matthew ALLIS  (MLBE)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Mitchell SINCLAIR
Male AMENSDOUB  (NONE)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Gary PITTS
James ANDERSON  (HIGH)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Brian SPONG
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Sue HAYLOCK
Griffin ANDREWS  (CRES)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Soren ANDREWS
Soren ANDREWS  (CRES)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Griffin ANDREWS
Gabi ANTONIOTTI  (WPRK)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Karla PRESSER
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Karla PRESSER
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Darren MCMORRAN
Jack APPLETON  (EMAL)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Tom LIDGERWOOD
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Jessica APPLETON
Jessica APPLETON  (EMAL)
Event 38. GIRLS 16 & UNDER DOUBLES with Olivia ROBERTSON
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Jack APPLETON
Lachlan APPLETON  (EMAL)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Liam ROBERTSON
Niki APPLETON  (EMAL)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Cate ROBERTSON
Rohan APPLETON  (EMAL)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Paul LIDGERWOOD
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Paul LIDGERWOOD
Celeste ARGENT  (MONT)
Event 36. GIRLS 16 & UNDER SINGLES
Event 38. GIRLS 16 & UNDER DOUBLES with Amelia PEPPER
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Thomas SMITH
Estelle ASCENZO  (GDLE)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Thomas DEL_RIO
Darren ATTRILL  (WARN)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Jeremy ATTRILL
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Naomi ATTRILL
Jeremy ATTRILL  (WARN)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Darren ATTRILL
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Naomi ATTRILL  (WARN)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Darren ATTRILL
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
^
Jaiden BACH  (STAW)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Tracey DARK
Kellie BAKER  (BEAU)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Madeline BAKER
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Terry BAKER
Madeline BAKER  (BEAU)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Kellie BAKER
Terry BAKER  (BEAU)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Nick ECCLESTON
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Kellie BAKER
Jesse BARBER  (STAW)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Callum RICKARD
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Callum RICKARD
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Thomas BARBOUR  (MELB)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Lauren STACEY
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Chris ELDREDGE
Marvin BARKER  (HAMP)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Anthony TAMBORRIELLO
Kate-Maree BARNES  (WARN)
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Sarah OKEEFFE
Damien BARR  (MLBE)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Blair MICHIE
Mandy BARR  (MELI)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Emma MICHIE
Joel BARTON  (CANT)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Callum NARITA
Ruth BARTON  (MELB)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Brook NICHOLS
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Suzana BARTON
Suzana BARTON  (CANT)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Ruth BARTON
Alex BEARDSELL  (GEEL)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Aadyn SLEEP-DALTON
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Georgie BEARDSELL  (GEEL)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Stephanie GOLIGHTLY
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Aadyn SLEEP-DALTON
Lachlan BEER  (PETR)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Honor RAHLES-RAHBULA
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Honor RAHLES-RAHBULA
Daniel BEGALA  (MELB)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Dominic TOBIN
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Danielle CAREW
Luke BELL  (WARN)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Blake OSBORNE
Linus BELL  (NONE)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Patrick BELL
Patrick BELL  (KOOY)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Linus BELL
Edward BENNISON  (GEEL)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Isabelle BENNISON
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Simon BENNISON
Isabelle BENNISON  (GEEL)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Eliza LUCAS
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Eliza LUCAS
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Edward BENNISON
Janice BENNISON  (GEEL)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Simon BENNISON
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Nicole HENRY
Simon BENNISON  (GEEL)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Andrew NARITA
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Janice BENNISON
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Edward BENNISON
Merryn BERGIN-LEIGHTON  (TORQ)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Tom PLOWMAN
Michael BESTOS  (MLBE)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Jordan DREW
Ellie BEWS  (GEEL)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Emily BIRTHISEL
Daniel BIRMINGHAM  (MELB)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with James EGAN
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Rebecca RICHARDSON
Emily BIRTHISEL  (GEEL)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Ellie BEWS
Michael BLADON  (SOR)
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Cathy COOKE
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with John ZAMPATTI
Mitchell BLADON  (SOR)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Finn ROSER
Richard BLAKEY  (STAW)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Murray HART
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Murray HART
Sue BLAKEY  (STAW)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Debbie HART
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Debbie HART
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Garry WOOD
Zach BOND  (GDLE)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Jordan JOHNSTONE-KRIPPL
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Jordan JOHNSTONE-KRIPPL
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Brenda BOYD  (WARN)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Jo MULLEN
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Jo MULLEN
Harry BOYD  (WARN)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Matthew SELL
Male BOYS12DOUB  (NONE)
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Naia COYLE
Taylor BRENNAN  (HAST)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Chris BULLARD
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Chris BULLARD
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Drew BRENTNALL  (MELB)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Mark HAYES
Philippe BROUGHAM  (VIC)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Brentton FLETCHER
Jim BROWN  (GEEL)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Nina BROWN
Nina BROWN  (GEEL)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Jim BROWN
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Callum BRUMLEY  (RSY)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Ashan JIFFRY
Kellie BRUNGER  (GEEL)
Event 2. OPEN LADIES SINGLES
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Ramona MATARUGA
Event 17. LADIES A GRADE SINGLES
Ben BRUSHFIELD  (GEEL)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Will RYAN
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Will RYAN
James BRUSHFIELD  (GEEL)
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Jayne BUCKLE  (STAW)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Jake HART
Andrew BULLARD  (VIC)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Mark RICHARDSON
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Mark RICHARDSON
Chris BULLARD  (VIC)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Taylor BRENNAN
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Taylor BRENNAN
Matt BULLARD  (VIC)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Brentton FLETCHER
Jenny BULLIVANT  (WARN)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Christine MCEWAN
Matthew BURGE  (MLBS)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Michael DEWAR
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Michael DEWAR
Steph BURNS  (BLRT)
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Curtis YOUNG
Edmund BUSH  (ARAR)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Genevieve BUSH
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Genevieve BUSH  (ARAR)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Edmund BUSH
Philippa BUSH  (ARAR)
Event 51. GIRLS 11 & UNDER SINGLES
^
Brock CANNON  (WPRK)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Mark PRESSER
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Mark PRESSER
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Danielle CAREW  (CAMB)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Daniel BEGALA
Daniel CARLSSON  (WARN)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Alex CASBOULT  (MLBS)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Morikot KEO
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Morikot KEO
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Eileen FORBES
Alison CASTON  (PKWD)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Luke EDMONDS
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Monika PRESSER
Max CAUSON  (JJUC)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Jack TOLLEY
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Jack TOLLEY
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Louise SCOTT
Annaliese CAYZER  (GEEL)
Event 51. GIRLS 11 & UNDER SINGLES
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Jessica LEE
Taj CAYZER  (GEEL)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Tom GEDYE
Jarrod CHAMPNESS  (WARN)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Thomas CHAMPNESS  (WARN)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with James NORTON
Chloe CHARLES  (GEEL)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Campbell SPONG
Mark CHARLES  (GEEL)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Jenny GLASCOTT
Nath CHEWTA  (MLBE)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Michael PRIONAS
Gary CLARK  (MELB)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Jackson CLARK
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Kaye FRANKCOM
Jackson CLARK  (LIST)
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Meghan GRANT-BOTTO
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Gary CLARK
Miranda CLARK  (MLBE)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Branka POTKONJAK
Event 25. LADIES A GRADE DOUBLES with Branka POTKONJAK
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Jemma CLARKSON  (STAW)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Madi CROSS
Andrew CLOWES  (MELB)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Michael DANCE
Alan COLLETT  (HIGH)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Charles WILSON
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Matthew COLLETT
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Natalie COLLETT
Caroline COLLETT  (HIGH)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Gayle NARITA
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Natalie COLLETT
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Matthew COLLETT
Matthew COLLETT  (HIGH)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Alan COLLETT
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Caroline COLLETT
Natalie COLLETT  (HIGH)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Alan COLLETT
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Caroline COLLETT
Brodie COMMENS  (MELB)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Damon MILLER
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Penelope HONEY
Larry CONWAY  (MORD)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Chris HENRY
Douglas COOK  (LILY)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Jake MUTTON
Cathy COOKE  (SOR)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Michael BLADON
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Joy THOMSON
James COOPER  (KOOY)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with William COOPER
Max COOPER  (KOOY)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Paul COOPER  (KOOY)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Matthew O'CALLAGHAN
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Matthew O'CALLAGHAN
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Robyn COOPER  (KOOY)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Tamara SMITH
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Tamara SMITH
William COOPER  (KOOY)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with James COOPER
Emily CORDA  (MLBS)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Nick CORDA
Nick CORDA  (MLBS)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Tim DUFF
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Emily CORDA
Lily CORRIE_SMITH  (AINL)
Event 46. GIRLS 12 & UNDER SINGLES
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Indianna WYLIE
Chris COSTAS  (KOOY)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Stephen GAY
Naia COYLE  (JJUC)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Abbey WARD
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Male BOYS12DOUB
Sharon COYLE  (NONE)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Roch MOONEY
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Jenny GLASCOTT
Charlotte CRAPPER  (WPND)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Emma MULLEN
Event 36. GIRLS 16 & UNDER SINGLES
Josh CRAPPER  (WPND)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Ben WILDE
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Chloe ORILEY
Alex CROFTS  (HIGH)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Edward CROFTS
Edward CROFTS  (HIGH)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Alex CROFTS
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Emma NIXON
Brady CROSS  (STAW)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Matt FREELAND
Madi CROSS  (STAW)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Matt FREELAND
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Jemma CLARKSON
^
Kate D'ALTERA  (GDLE)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Kate FRANCIS
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Greta DABIZZI  (VIC)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Nina PARKER
Genevieve DALY  (KOOY)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Stephanie DALY
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Jon RICE
Stephanie DALY  (NHIL)
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Genevieve DALY
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Brae JESSEP
Michael DANCE  (KOOY)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Andrew CLOWES
Grace DARCY  (LIST)
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Clementine RYAN
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Charlie REID
Event 46. GIRLS 12 & UNDER SINGLES
Greg DARCY  (LIST)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Lydia DARCY
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Jon DARCY
Jon DARCY  (WARN)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Olivia DARCY
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Greg DARCY
Lydia DARCY  (LIST)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Greg DARCY
Olivia DARCY  (WARN)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Jon DARCY
Rebecca DARCY  (LIST)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Sean DARCY
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Marina KOPCALIC
Sean DARCY  (LIST)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Christian RYAN
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Rebecca DARCY
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with David REID
Tracey DARK  (STAW)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Jaiden BACH
Ry DAVIES  (GDLE)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Matt HICKS
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Karen FILIPPOU
Andre DEL_PAPA  (RSY)
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Stuart MCRAE
Ebony DEL_RIO  (GDLE)
Lauren DEL_RIO  (GDLE)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Jordyn LUBCKE
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with William DEL_RIO
Leanne DEL_RIO  (GDLE)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Lisa GRAHAM
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Lisa GRAHAM
Thomas DEL_RIO  (GDLE)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with William DEL_RIO
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Estelle ASCENZO
William DEL_RIO  (GDLE)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Lauren DEL_RIO
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Thomas DEL_RIO
Michael DEWAR  (MLBS)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Matthew BURGE
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Matthew BURGE
Liam DIGBY  (GEEL)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Ryan HILL
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Ryan HILL
James DIMAURO  (GEEL)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Melanie THOMAS
Luke DINSDALE  (MLBS)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Tim SAYER
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Alejandra GOMEZ
Male DMENSDOUB  (NONE)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Rob SICILIA
Michael DODD  (YARR)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Matthew SPITERI
Steven DONALDSON  (GEEL)
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Raelene PEARCE
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Grant PORTER
Ethan DONOHUE  (MELB)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Francis O'CALLAGHAN
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Kellie DOOLAN-HANSON  (SANR)
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Kirby FROST
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Thomas HANSON
Jimmy DOUGHERTY  (CANT)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Kenny ONG
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Bianca HORSLEY
Jonathan DOUGLAS  (ROSA)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Adrian GRIESHEIMER
Jordan DREW  (GEEL)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Michael BESTOS
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with James NORTON
Ainslee DUFF  (MLBS)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Tim DUFF
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Shelley MEAD
Neville DUFF  (VIC)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Graham WOOD
Tim DUFF  (MLBS)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Nick CORDA
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Ainslee DUFF
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Jake DUNN  (WARN)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Matt MOLONEY
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Danielle HIGGINS
Matthew DUNN  (WARN)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Ben WARREN
Michael DUNN  (WARN)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Flynn MARSHALL
^
Sara EARLS  (GDLE)
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Andrew VEENSTRA
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Belinda LEE
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Belinda LEE
Andrea ECCLESTON  (HIGH)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Katie O'CALLAGHAN
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Nick ECCLESTON
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
James ECCLESTON  (HIGH)
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Mackenzie SPONG
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Mackenzie SPONG
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Julia PEARCE
Nick ECCLESTON  (HIGH)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Terry BAKER
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Andrea ECCLESTON
Will ECCLESTON  (HIGH)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Katie ALDERTON
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Harry MAHAR
Luke EDMONDS  (PKWD)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Brendan SWAINE
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Alison CASTON
James EGAN  (KOOY)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Sharyn FITZGERALD
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Daniel BIRMINGHAM
Lily EGAN  (MELB)
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Scarlett STRONG
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Cameron RICHARDSON
Chris ELDREDGE  (KOOY)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Sarah LAWRY
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Thomas BARBOUR
Geoff ELLINGSEN  (ETHM)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Sam ELLINGSEN
Sam ELLINGSEN  (ETHM)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Lewis KELHAM
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Geoff ELLINGSEN
Brady EMONSON  (WARN)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Scott OLDFIELD
Hannah ENGLISH  (MELB)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Clare STRANGE
Jim ENNOR  (CLAC)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Tom ENNOR
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Terry LINGARD
Tom ENNOR  (CLAC)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Jim ENNOR
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
^
Cecily FALLON  (RING)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Andrea ALLIS
Chris FALLON  (RING)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with John FALLON
Henry FALLON  (RING)
John FALLON  (VIC)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Chris FALLON
James FARY  (WARN)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Shelley HUNT
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Sam COWLING
Shane FEATHERSTON  (MELB)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Shane SWANN
Jane FEILE  (MELB)
Event 17. LADIES A GRADE SINGLES
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Norm FEILE
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Stephanie STRONG
Norm FEILE  (MELB)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Roger STRONG
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Jane FEILE
Sebastian FEILE  (MELB)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Cameron RICHARDSON
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Scarlett STRONG
Andrew FERGUSON  (YARR)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Kurt PORFLIT
Tom FERRY  (WPND)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Georgia KELLY
Shane FIELD  (STAW)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Rod READING
Karen FILIPPOU  (MLBE)
Event 2. OPEN LADIES SINGLES
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Ry DAVIES
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Carolyn MCGANN
Kim FINDLAY  (MELB)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Thomas HANSON
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Stacey MORRIS
Annabelle FISHER  (GEEL)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Deb FISHER  (GEEL)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Jennie MCINERNEY
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Matthew FISHER
Jono FISHER  (GEEL)
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Sam MCINERNEY
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Matt FISHER  (GEEL)
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Daniel THOMAS
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Daniel THOMAS
Matthew FISHER  (GEEL)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Deb FISHER
Sharyn FITZGERALD  (KOOY)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with James EGAN
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Rebecca RICHARDSON
Cheryl FITZPATRICK  (BLRT)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Janine ROSS
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Jeff LILLINGSTON
Brentton FLETCHER  (VIC)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Philippe BROUGHAM
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Matt BULLARD
Eileen FORBES  (MLBE)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Alex CASBOULT
Jenna FORBES  (GEEL)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Sarah LAWRY
Sarah FORBES  (BEND)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Adele HAYES
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Adele HAYES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Damon MILLER
Tom FOWLER  (GDLE)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Jordyn LUBCKE
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Graeme SHEARN
Kate FRANCIS  (KOOY)
Event 17. LADIES A GRADE SINGLES
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Kate D'ALTERA
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Tim WALKER
Kaye FRANKCOM  (MELB)
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Gary CLARK
Matt FREELAND  (STAW)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Madi CROSS
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Brady CROSS
Kirby FROST  (PORT)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Kellie DOOLAN-HANSON
^
Tim GALVIN  (MELI)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Wayne PARRISH
Dean GARNER  (CLAC)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Mark ROBINSON
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Mark ROBINSON
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Georgie GARNER  (CLAC)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Michael GARNER
Grace GARNER  (CLAC)
Event 46. GIRLS 12 & UNDER SINGLES
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Bridgette HARWOOD
Luke GARNER  (CLAC)
Event 33. BOYS 18 & UNDER SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Klay ROBINSON
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Michael GARNER  (CLAC)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Tim NEALES
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Christine HARVEY
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Georgie GARNER
Rhys GARNER  (CLAC)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Tom ZAMPATTI
Tom GARNER  (CLAC)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Jandre OLIVIER
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Christine HARVEY
Stephen GAY  (KOOY)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Chris COSTAS
Tom GEDYE  (WARN)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Taj CAYZER
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
katerina GEORGAKOPOULOS  (GLEN)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Dina KARATZAS
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Tom KARATZAS
Female GIRLS12DOUB  (NONE) ....Withdrawn Mar.02
Female GIRLS16DOUB  (NONE)
Event 38. GIRLS 16 & UNDER DOUBLES with Julia PEARCE
Bailey GLASCOTT  (GDLE)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Jayde GLASCOTT
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Jayde GLASCOTT  (GDLE)
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Brooke STARLING
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Bailey GLASCOTT
Jenny GLASCOTT  (GDLE)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Mark CHARLES
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Sharon COYLE
Alex GLASS  (HAMP)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Cameron O'SULLIVAN
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Cameron O'SULLIVAN
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Karen GLASS
Karen GLASS  (MELB)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Alex GLASS
Craig GODDARD  (HIGH)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Jeremy GODDARD
Jeremy GODDARD  (HIGH)
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Campbell SPONG
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Craig GODDARD
Chae GOLDSWORTHY  (AINL)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Oliver LOCK
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Chelsea GOLDSWORTHY
Chelsea GOLDSWORTHY  (AINL)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Matilda MAHER
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Chae GOLDSWORTHY
Dean GOLDSWORTHY  (AINL)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Susan GOLDSWORTHY
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Ross JOHNSON
Susan GOLDSWORTHY  (AINL)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Dean GOLDSWORTHY
Barry GOLIGHTLY  (GEEL)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Jason WARD
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Jason WARD
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Stephanie GOLIGHTLY
Stephanie GOLIGHTLY  (GEEL)
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Barry GOLIGHTLY
Event 36. GIRLS 16 & UNDER SINGLES
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Georgie BEARDSELL
Alejandra GOMEZ  (MLBS)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Luke DINSDALE
Jesse GORDES  (NONE)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with William MCCANCE
Angus GORDON  (VIC)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Ruby SUTER
Lisa GRAHAM  (GDLE)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Leanne DEL_RIO
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Leanne DEL_RIO
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Terry LUBCKE
Meghan GRANT-BOTTO  (MLBU)
Event 17. LADIES A GRADE SINGLES
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Jackson CLARK
Lyn GRANT  (NONE)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Kelly PARRISH
Tyson GRANT  (MELI)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Shane MCCREESH
Toby GRAY  (WARN)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Robert OFFICER
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Annabelle MCBRIDE
Angus GREAVES  (MELB)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Michael GREAVES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Michael GREAVES
Harry GREAVES  (BLCK)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Shannae GREAVES
Michael GREAVES  (MELB)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Wayne GREAVES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Angus GREAVES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Angus GREAVES
Shannae GREAVES  (BLCK)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Harry GREAVES
Tom GREAVES  (MELB)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Wayne GREAVES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Di WINKLER
Wayne GREAVES  (BLCK)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Michael GREAVES
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Di WINKLER
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Tom GREAVES
Adrian GRIESHEIMER  (MELB)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Liam WARD
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Jonathan DOUGLAS
Chris GUY  (MLBE)
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Gary PITTS
Alex GYNES  (WARN) ....Withdrawn Mar.02
^
Emma HABERFIELD  (MELB)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Grace MACPHERSON
Charlotte HAM  (MELB)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Lauren STACEY
Jordan HAND  (WARN)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Wihan VAN_DER_MERWE
Thomas HANSON  (VIC)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Kim FINDLAY
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Kellie DOOLAN-HANSON
Martina HARRIS  (JJUC)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Catherine HOLSCHIER
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Catherine HOLSCHIER
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with William MCCANCE
Debbie HART  (STAW)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Sue BLAKEY
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Sue BLAKEY
Jake HART  (STAW)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Jayne BUCKLE
Murray HART  (STAW)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Richard BLAKEY
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Richard BLAKEY
Elly HARTNETT  (DONV)
Event 2. OPEN LADIES SINGLES
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Bianca HORSLEY
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Max OELHAFEN
Jack HARTNETT  (DONV)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Max HARTNETT
Lex HARTNETT  (DONV)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Daniel WILDSMITH
Max HARTNETT  (DONV)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Jack HARTNETT
Christine HARVEY  (CLAC)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Tom GARNER
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Jenny NEALES
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Michael GARNER
Bridgette HARWOOD  (EMAL)
Event 46. GIRLS 12 & UNDER SINGLES
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Troy HARWOOD
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Grace GARNER
Craig HARWOOD  (EMAL)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Natalie HARWOOD
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Troy HARWOOD
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Natalie HARWOOD  (EAGL)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Pamela SCARLETT
Event 25. LADIES A GRADE DOUBLES with Pamela SCARLETT
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Craig HARWOOD
Troy HARWOOD  (EMAL)
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Michael HOLLIS
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Bridgette HARWOOD
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Craig HARWOOD
Josh HAY  (WARN)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Curtis YOUNG
Adele HAYES  (BEND)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Sarah FORBES
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Sarah FORBES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Mark HAYES
Mark HAYES  (MELB)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Drew BRENTNALL
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Adele HAYES
Sue HAYLOCK  (WARN)
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with James ANDERSON
Chris HENRY  (MORD)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Larry CONWAY
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Melissa HENRY
Melissa HENRY  (MORD)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Chris HENRY
Mike HENRY  (MLBS)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Pauline HENRY
Nicole HENRY  (GEEL)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Janice BENNISON
Pauline HENRY  (MLBS)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Joy THOMSON
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Mike HENRY
Matt HICKS  (GEEL)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Ry DAVIES
Amy HIGGINS  (GEEL)
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Marnie HIGGINS
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Marnie HIGGINS
Danielle HIGGINS  (WARN)
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Jake DUNN
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Damien SELL
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Lauren HIGGINS  (WARN)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Diana OFFICER
Marnie HIGGINS  (GEEL)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Amy HIGGINS
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Amy HIGGINS
Event 36. GIRLS 16 & UNDER SINGLES
Ryan HILL  (GEEL)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Liam DIGBY
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Liam DIGBY
Darcy HINDLE  (TORQ)
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Connor JOYCE
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Gary HINDLE  (TORQ)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Brett JOYCE
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Kelly HINDLE
Kelly HINDLE  (TORQ)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Loretta JOYCE
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Gary HINDLE
Lochlan HINDLE  (TORQ)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Mitchell ALBRECHT
Connor HIPWELL  (BEAU)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Jandre OLIVIER
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Greg HIPWELL  (HAMP)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Conner HODGKINS  (GDLE)
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Bryce WATKINS
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Tegan MARSHALL
Neil HODGKINS  (GDLE)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Wendy HODGKINS
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Wendy HODGKINS  (GDLE)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Neil HODGKINS
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Amy HOLLIS  (WPRK)
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Mark PRESSER
Deborah HOLLIS  (WPRK)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Helen PRESSER
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Helen PRESSER
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Mark HOLLIS
Dustin HOLLIS  (WPRK)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Darren MCMORRAN
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Darren MCMORRAN
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Karla PRESSER
Michael HOLLIS  (WPRK)
Event 33. BOYS 18 & UNDER SINGLES
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Troy HARWOOD
Mark HOLLIS  (WPRK)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Trevor PRESSER
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Deborah HOLLIS
Catherine HOLSCHIER  (GEEL)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Martina HARRIS
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Martina HARRIS
Matthew HOLSCHIER  (GEEL)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Shane WIFFEN
Penelope HONEY  (MELB)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Brodie COMMENS
Bianca HORSLEY  (RSY)
Event 2. OPEN LADIES SINGLES
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Elly HARTNETT
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Jimmy DOUGHERTY
Louis HORSLEY  (CARM)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Monique HORSLEY
Monique HORSLEY  (MELB)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Maddy HUNT
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Louis HORSLEY
Justin HOY  (KOOY)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Brian MCINERNEY
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Felicity JONES
Patrick HOY  (KOOY)
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Hamish MCINERNEY
Peter HUBACEK  (JJUC)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Philip RICH
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Philip RICH
Lucy HUGHES  (WARN)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Oscar ROBINSON
Anne HUNT  (WARN)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Georgia HUNT
Georgia HUNT  (WARN)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Anne HUNT
Maddy HUNT  (MELB)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Monique HORSLEY
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Kenny ONG
Shelley HUNT  (WARN)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with James FARY
William HUNTER  (GEEL)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Paul PARHAR
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Paul PARHAR
Sam HYNES  (MELB)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Will POCKNEE
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Hannah SIMON
^
Grace IACONO  (GEEL)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Jessica KENNEDY
^
Jo JACKSON  (NONE)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Andrea ALLAN
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Andrea ALLAN
Elizabeth JAMES  (JJUC)
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Mark MCGRATH
Lauren JAYD  (PKWD)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Lara RUFFOLO
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Brendan SWAINE
Josh JENNINGS  (MORD)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Brae JESSEP  (BEND)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Troy SNOW
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Stephanie DALY
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Jimmy JESSEP  (BEND)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Trevor RUMBOLD
Ashan JIFFRY  (RSY)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Clare STRANGE
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Callum BRUMLEY
Charlie JOHNSON  (JJUC)
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Indiah PRESTON
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Ross JOHNSON
Pierce JOHNSON  (VIC)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Tom ZALESKI
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Tom ZALESKI
Ross JOHNSON  (JJUC)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Charlie JOHNSON
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Dean GOLDSWORTHY
Francesca JOHNSTON  (RSY) .... Withdrawn 26/02/15
Peter JOHNSTON  (RSY) .... Withdrawn 26/02/15
Vanessa JOHNSTON  (RSY) .... Withdrawn 26/02/15
Vivienne JOHNSTON  (RSY) .... Withdrawn 26/02/15
Jordan JOHNSTONE-KRIPPL  (GEEL)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Zach BOND
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Zach BOND
Felicity JONES  (KOOY)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Justin HOY
Greg JONES  (VIC)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Alex JOUBERT  (RSY)
Event 33. BOYS 18 & UNDER SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Tony JOUBERT
Charles JOUBERT  (RSY)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Adrian KARATZAS
Georgina JOUBERT  (RSY)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Tony JOUBERT
Tony JOUBERT  (RSY)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Alex JOUBERT
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Georgina JOUBERT
Nicholas JOVANOVSKI  (MLBE)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Sam WILDE
Brett JOYCE  (TORQ)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Gary HINDLE
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Loretta JOYCE
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Connor JOYCE  (TORQ)
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Darcy HINDLE
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Loretta JOYCE  (TORQ)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Kelly HINDLE
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Brett JOYCE
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Rory JOYCE  (TORQ)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
^
Jo-Anne KARAITIANA  (GPRK)
Event 2. OPEN LADIES SINGLES
Adrian KARATZAS  (DPRK)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Charles JOUBERT
Dina KARATZAS  (MLBS)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with katerina GEORGAKOPOULOS
Tom KARATZAS  (MLBS)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with katerina GEORGAKOPOULOS
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Angelos SIAPKAS
Lewis KELHAM  (ETHM)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Sam ELLINGSEN
Georgia KELLY  (WPND)
Event 17. LADIES A GRADE SINGLES
Event 25. LADIES A GRADE DOUBLES with Nicole MULLEN
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Tom FERRY
Julia KENDALL  (MLBE)
Event 51. GIRLS 11 & UNDER SINGLES
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Hannah RUMBLE
Jessica KENNEDY  (GEEL)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Grace IACONO
Morikot KEO  (MLBS)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Alex CASBOULT
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Alex CASBOULT
Max KOKALIS  (GEEL)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Hugo SEBASTIAN
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Alice TANNER
Tom KOKALIS  (GEEL)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Fynn SEBASTIAN
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Christian KONSTANTINIDIS  (LIST)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Marcus KONSTANTINIDIS
James KONSTANTINIDIS  (LIST)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Marcus KONSTANTINIDIS
Marcus KONSTANTINIDIS  (LIST)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with James KONSTANTINIDIS
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Christian KONSTANTINIDIS
Marina KOPCALIC  (LIST)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Oliver KOPCALIC
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Rebecca DARCY
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Oliver KOPCALIC  (LIST)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Marina KOPCALIC
^
Peter LANGE  (GEEL)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Ronald SCHWEITZER
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Ryan LANGE
Ryan LANGE  (GEEL)
Event 33. BOYS 18 & UNDER SINGLES
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Peter LANGE
Sarah LAWRY  (MELB)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Jenna FORBES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Chris ELDREDGE
Andrew LEE  (GDLE)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Troy MIKELSONS
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Troy MIKELSONS
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Belinda LEE
Belinda LEE  (GDLE)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Sara EARLS
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Sara EARLS
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Andrew LEE
Fay LEE  (GEEL)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Jack PLOWMAN
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Ashlee MERCHANT
Jessica LEE  (GDLE)
Event 51. GIRLS 11 & UNDER SINGLES
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Ryan LEE
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Annaliese CAYZER
Ryan LEE  (GDLE)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Andrew VEENSTRA
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Jessica LEE
Cameron LEITCH  (MELB)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Michael MATTSCHOSS
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Gabriel LENNON  (KOOY)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Seamus SYNNOTT
Jane LENNON  (KOOY)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Janine ROSS
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Dianne SYNNOTT
Luka LESOSKY_HAY  (AINL)
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Justin PIMENTEL
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Oliver LOCK
Molly LESOSKY_HAY  (AINL)
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Ruby LOCK
Event 51. GIRLS 11 & UNDER SINGLES
Gabriella LIDGERWOOD  (EMAL)
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Tom LIDGERWOOD
Paul LIDGERWOOD  (EMAL)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Rohan APPLETON
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Rohan APPLETON
Tom LIDGERWOOD  (EMAL)
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Jack APPLETON
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Gabriella LIDGERWOOD
Jeff LILLINGSTON  (BLRT)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Cheryl FITZPATRICK
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Arthur MCPHAN
Conrad LIM  (RSY)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Harry LIM
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Andrew MCLEAN
Harry LIM  (RSY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Conrad LIM
Bailey LINGARD  (CLAC)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Terry LINGARD
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Jack RUDDELL
Terry LINGARD  (CLAC)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Jim ENNOR
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Bailey LINGARD
Chris LITTLE  (VIC)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with David STEVENS
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Jacqui LITTLE
Jacqui LITTLE  (VIC)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Chris LITTLE
Luke LITTLE  (VIC)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Todd LITTLE  (VIC)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Oliver LOCK  (AINL)
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Chae GOLDSWORTHY
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Luka LESOSKY_HAY
Ruby LOCK  (AINL)
Event 51. GIRLS 11 & UNDER SINGLES
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Molly LESOSKY_HAY
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Brodie SPONG
Ian LOCKWOOD  (KOOY)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Peter TINGATE
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Peter TINGATE
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Andrew LOWE  (VIC)
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Riley MOUNSEY
Braeden LUBCKE  (GDLE)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Jason SCHOENMAEKERS
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Jason SCHOENMAEKERS
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Jordyn LUBCKE  (GDLE)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Tom FOWLER
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Lauren DEL_RIO
Terry LUBCKE  (GDLE)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Murray SURKITT
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Murray SURKITT
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Lisa GRAHAM
Eliza LUCAS  (GEEL)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Isabelle BENNISON
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Isabelle BENNISON
Ross LUCAS  (KOOY)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Stuart NIXON
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Brendan MORRIS
^
Monica MACGREGOR  (MELB)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Hannah SIMON
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Hunter POOL
Grace MACPHERSON  (MELB)
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Jeremy TOBIN
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Emma HABERFIELD
Harry MAHAR  (WARN)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Will ECCLESTON
Matilda MAHER  (AINL)
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Samson WYLIE
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Chelsea GOLDSWORTHY
Darren MARSHALL  (GDLE)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Peter AITKEN
Flynn MARSHALL  (GEEL)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Michael DUNN
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Lynette MARSHALL  (GDLE)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Belinda VEENSTRA
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Belinda VEENSTRA
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Graeme SHEARN
Tegan MARSHALL  (GDLE)
Event 46. GIRLS 12 & UNDER SINGLES
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Jordyn AITKEN
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Conner HODGKINS
Ramona MATARUGA  (GEEL)
Event 2. OPEN LADIES SINGLES
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Kellie BRUNGER
Michael MATTSCHOSS  (MLBE)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Cameron LEITCH
Nathan MAYES  (GEEL)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Jake PSAILA
Caitlin MAYO  (MLBE)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Dylan MAYO
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Robyn THIESSEN
David MAYO  (MLBE)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Dylan MAYO
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Robyn MAYO
Dylan MAYO  (MLBE)
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Caitlin MAYO
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with David MAYO
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Keely MAYO  (MLBE)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Robyn MAYO
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Tamara MAYO
Robyn MAYO  (MLBE)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Robyn THIESSEN
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Keely MAYO
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with David MAYO
Tamara MAYO  (MLBE)
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Thomas SONDERHOF
Event 46. GIRLS 12 & UNDER SINGLES
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Keely MAYO
Lachlan MCANDREW  (KOOY)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Annabelle MCBRIDE  (WARN)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Toby GRAY
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Kate OFFICER
William MCCANCE  (JJUC)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Martina HARRIS
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Jesse GORDES
Carly MCCLELLAND  (GEEL)
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Melanie MCCLELLAND
Event 25. LADIES A GRADE DOUBLES with Melanie MCCLELLAND
Melanie MCCLELLAND  (GEEL)
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Carly MCCLELLAND
Event 25. LADIES A GRADE DOUBLES with Carly MCCLELLAND
Shane MCCREESH  (MELI)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Tyson GRANT
Christine MCEWAN  (WARN)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Anthony ROBINSON
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Jenny BULLIVANT
Carolyn MCGANN  (GEEL)
Event 2. OPEN LADIES SINGLES
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Karen FILIPPOU
Ebony MCGRATH  (GEEL)
Event 17. LADIES A GRADE SINGLES
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Mark MCGRATH
Eshe MCGRATH  (JJUC)
Event 46. GIRLS 12 & UNDER SINGLES
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Mark MCGRATH  (JJUC)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Elizabeth JAMES
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Ebony MCGRATH
Peter MCHARDY  (YARR)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Darcy NARITA
Brian MCINERNEY  (KOOY)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Jennie MCINERNEY
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Justin HOY
Hamish MCINERNEY  (KOOY)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Patrick HOY
Jennie MCINERNEY  (KOOY)
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Deb FISHER
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Brian MCINERNEY
Sam MCINERNEY  (KOOY)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Jono FISHER
Joe MCKENNA  (KOOY)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Ed NUNN
Kris MCKENZIE  (VIC)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Tom MCKENZIE
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Tom MCKENZIE
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Tom MCKENZIE  (VIC)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Kris MCKENZIE
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Kris MCKENZIE
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Andrew MCLEAN  (BEAU)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Ryan MCLEAN
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Conrad LIM
Bailey MCLEAN  (BEAU)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Brodie SPONG
Larraine MCLEAN  (BEAU)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with David STOBART
Ryan MCLEAN  (BEAU)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Andrew MCLEAN
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Ricky MCMAHON  (WARN)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with J MORRISON
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Kate WRAITH-BELL
Brad MCMILLAN  (VIC)
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Giuliana SAGGIN
Darren MCMORRAN  (WPRK)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Dustin HOLLIS
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Dustin HOLLIS
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Gabi ANTONIOTTI
Arthur MCPHAN  (MELB)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Janine ROSS
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Jeff LILLINGSTON
Stuart MCRAE  (RSY)
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Andre DEL_PAPA
Andrew MCVEAN  (EMAL)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Samuel MCVEAN
Samuel MCVEAN  (EMAL)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Andrew MCVEAN
Jason MEAD  (SPRI)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Grant WOOD
Shelley MEAD  (MLBE)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Ainslee DUFF
Ryan MENHEERE  (VIC)
Daniel MENZEL  (RING)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Willow SAINSBURY
Jill MENZEL  (VIC)
Ashlee MERCHANT  (GDLE)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Fay LEE
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Daniel SHORT
Blair MICHIE  (MELI)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Damien BARR
Emma MICHIE  (MELI)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Mandy BARR
Troy MIKELSONS  (GDLE)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Andrew LEE
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Andrew LEE
Damon MILLER  (VIC)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Sarah FORBES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Brodie COMMENS
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Owen MILLER  (GDLE)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Daniel SHORT
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Jeff SHIELL
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Jane REID
Sarah MILROY  (WARN)
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Troy SNOW
Female MIXED12DOUB  (NONE) ....Withdrawn Mar.02
Male MIXED14DOUB  (NONE) ....Withdrawn 1/03/25
Matt MOLONEY  (WARN)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Jake DUNN
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Sarah OKEEFFE
Roch MOONEY  (NONE)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Sharon COYLE
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Male MENSCDOUB
Brendan MORRIS  (GEEL)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Conor MORRIS
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Ross LUCAS
Conor MORRIS  (GEEL)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Brendan MORRIS
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 33. BOYS 18 & UNDER SINGLES
Stacey MORRIS  (MELB)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Kim FINDLAY
J MORRISON  (WARN)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Ricky MCMAHON
Riley MOUNSEY  (VIC)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Andrew LOWE
Alana MULLEN  (GEEL)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 38. GIRLS 16 & UNDER DOUBLES with Mikaela MULLEN
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Mikaela MULLEN
Emma MULLEN  (GEEL)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Charlotte CRAPPER
Jo MULLEN  (GEEL)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Brenda BOYD
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Brenda BOYD
Mikaela MULLEN  (GEEL)
Event 36. GIRLS 16 & UNDER SINGLES
Event 38. GIRLS 16 & UNDER DOUBLES with Alana MULLEN
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Alana MULLEN
Nicole MULLEN  (GEEL)
Event 2. OPEN LADIES SINGLES
Event 25. LADIES A GRADE DOUBLES with Georgia KELLY
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Ben WILDE
Hugo MUNN  (SA)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with James MUNN
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
James MUNN  (SA)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Hugo MUNN
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Jake MUTTON  (LILY)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Douglas COOK
^
Andrew NARITA  (GEEL)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Simon BENNISON
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Ashley NARITA
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Gayle NARITA
Ashley NARITA  (GEEL)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Andrew NARITA
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Gayle NARITA
Callum NARITA  (GEEL)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Joel BARTON
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Darcy NARITA  (GEEL)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Peter MCHARDY
Gayle NARITA  (GEEL)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Caroline COLLETT
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Andrew NARITA
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Ashley NARITA
Megan NAYLOR  (MELB)
Jenny NEALES  (MLBS)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Christine HARVEY
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Tim NEALES
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Tim NEALES
Tim NEALES  (MLBS)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Michael GARNER
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Jenny NEALES
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Jenny NEALES
Brook NICHOLS  (TAS)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Ruth BARTON
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Emma NIXON  (GEEL)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Lynda NIXON
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Lynda NIXON
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Edward CROFTS
Lynda NIXON  (GEEL)
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Stuart NIXON
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Emma NIXON
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Emma NIXON
Stuart NIXON  (GEEL)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Lynda NIXON
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Ross LUCAS
Michael NODEN  (MLBS)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with David SEDGLEY
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Robyn NODEN  (UPWY)
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Ross NODEN
Ross NODEN  (UPWY)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Robyn NODEN
David NOLAN  (MELB)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
James NORTON  (WARN)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Thomas CHAMPNESS
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Jordan DREW
Zachary NORTON  (WARN)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Scott SHIRLOW
Ed NUNN  (MLBE)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Michael TURLEJSKI
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Joe MCKENNA
^
Bridie O'CALLAGHAN  (NBAL)
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Claudia O'CALLAGHAN
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Claudia O'CALLAGHAN  (MELB)
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Bridie O'CALLAGHAN
Francis O'CALLAGHAN  (KOOY)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Ethan DONOHUE
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Jonty O'CALLAGHAN  (KOOY)
Event 33. BOYS 18 & UNDER SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Liam O'CALLAGHAN
Jock O'CALLAGHAN  (KOOY)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Andrew ROBERTSON
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Andrew ROBERTSON
Katie O'CALLAGHAN  (KOOY)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Andrea ECCLESTON
Liam O'CALLAGHAN  (NBAL)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Jonty O'CALLAGHAN
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Matthew O'CALLAGHAN  (NBAL)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Paul COOPER
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Paul COOPER
Sean O'CALLAGHAN  (NBAL)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Rachel O'CONNOR  (WARN)
Event 36. GIRLS 16 & UNDER SINGLES
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Paul O'RILEY  (AINL)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Corey WYLIE
Ainsley O'SULLIVAN  (YARR)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Cameron O'SULLIVAN
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Cameron O'SULLIVAN  (YARR)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Ainsley O'SULLIVAN
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Alex GLASS
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Alex GLASS
Max OELHAFEN  (DONV)
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Elly HARTNETT
Sabrina OELHAFEN  (DONV)
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Stefan OELHAFEN  (DONV)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Diana OFFICER  (WARN)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Lauren HIGGINS
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Jane OFFICER
Jane OFFICER  (WARN)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Lewis OFFICER
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Diana OFFICER
Kate OFFICER  (WARN)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Robert OFFICER
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Annabelle MCBRIDE
Lewis OFFICER  (WARN)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Jane OFFICER
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Grant THOMAS
Robert OFFICER  (WARN)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Toby GRAY
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Kate OFFICER
Sarah OKEEFFE  (WARN)
Event 17. LADIES A GRADE SINGLES
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Matt MOLONEY
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Kate-Maree BARNES
Scott OLDFIELD  (WARN)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Brady EMONSON
Jandre OLIVIER  (MLBS)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Connor HIPWELL
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Tom GARNER
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Kenny ONG  (MELB)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Jimmy DOUGHERTY
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Maddy HUNT
Female OPENLADIESDOUB  (NONE) ....Withdrawn Mar.01
Chloe ORILEY  (AINL)
Event 36. GIRLS 16 & UNDER SINGLES
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Josh CRAPPER
Blake OSBORNE  (WARN)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Luke BELL
^
Arthur PAPDIMITRIOU  (VIC)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Paul PARHAR  (GEEL)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with William HUNTER
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with William HUNTER
Nina PARKER  (WARN)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Greta DABIZZI
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Peter PARKER
Peter PARKER  (VIC)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Nina PARKER
Kelly PARRISH  (MELI)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Wayne PARRISH
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Lyn GRANT
Wayne PARRISH  (MELI)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Kelly PARRISH
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Tim GALVIN
Debbie PARRY  (VIC)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Graham WOOD
Josh PARSONS  (VIC)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Sam PAYNE  (MELB)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Andrew STANFORD
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Eleanore TESTA
Julia PEARCE  (HIGH)
Event 38. GIRLS 16 & UNDER DOUBLES with Female GIRLS16DOUB
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with James ECCLESTON
Raelene PEARCE  (GEEL)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Nicki SPONG
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Tracey WILSON
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Steven DONALDSON
Amelia PEPPER  (MONT)
Event 36. GIRLS 16 & UNDER SINGLES
Event 38. GIRLS 16 & UNDER DOUBLES with Celeste ARGENT
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Dylan PERUCIC
David PEPPER  (MONT)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Rodney SUTER
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Kathryn PEPPER
Kathryn PEPPER  (MONT)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Meagan SUTER
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with David PEPPER
Dylan PERUCIC  (MONT)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Thomas SMITH
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Amelia PEPPER
Emmanuel PIMENTEL  (AINL)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Anna PLECIC
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Justin PIMENTEL
Justin PIMENTEL  (AINL)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Emmanuel PIMENTEL
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Luka LESOSKY_HAY
Gary PITTS  (VIC)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Chris GUY
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Male AMENSDOUB
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Anna PLECIC  (AINL)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Emmanuel PIMENTEL
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Charlotte WILSON
Jack PLOWMAN  (GEEL)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Tom PLOWMAN
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Fay LEE
Tom PLOWMAN  (GEEL)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Jack PLOWMAN
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Merryn BERGIN-LEIGHTON
Will POCKNEE  (NONE)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Sam HYNES
Dana PODLENA  (KILS)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Pauline STREATFEILD
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Pauline STREATFEILD
Hunter POOL  (MELB)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Monica MACGREGOR
Kurt PORFLIT  (YARR)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Andrew FERGUSON
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Grant PORTER  (GEEL)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Steven DONALDSON
Branka POTKONJAK  (MLBE)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Miranda CLARK
Event 25. LADIES A GRADE DOUBLES with Miranda CLARK
Event 17. LADIES A GRADE SINGLES
Nessa PRATT  (VIC) .... Withdrawn 1/03/25 Withdrawn 28/02/15 4
Helen PRESSER  (WPRK)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Deborah HOLLIS
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Deborah HOLLIS
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Trevor PRESSER
Karla PRESSER  (WPRK)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Gabi ANTONIOTTI
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Gabi ANTONIOTTI
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Dustin HOLLIS
Monika PRESSER  (WPRK)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Alison CASTON
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Tom WALTERS
Mark PRESSER  (WPRK)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Brock CANNON
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Brock CANNON
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Amy HOLLIS
Trevor PRESSER  (WPRK)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Mark HOLLIS
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Helen PRESSER
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Indiah PRESTON  (WPND)
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Charlie JOHNSON
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Olivia PRICE
Olivia PRICE  (TORQ)
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Olivia RICH
Event 17. LADIES A GRADE SINGLES
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Indiah PRESTON
Michael PRIONAS  (MLBE)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Nath CHEWTA
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Jake PSAILA  (VIC)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Nathan MAYES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
^
Honor RAHLES-RAHBULA  (HAMP)
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Lachlan BEER
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Lachlan BEER
Ricky READ  (WARN)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Olivia SCULLY
Rod READING  (STAW)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Shane FIELD
Charlie REID  (RHIL)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Byron SCOTT
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Grace DARCY
David REID  (RHIL)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Sean DARCY
Jane REID  (RHIL)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Owen MILLER
Partner1 REQUIRED  (WARN)
Jon RICE  (RING)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Genevieve DALY
Leanne RICH  (TORQ)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Kristie WALTERS
Olivia RICH  (TORQ)
Event 2. OPEN LADIES SINGLES
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Olivia PRICE
Philip RICH  (JJUC)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Peter HUBACEK
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Peter HUBACEK
Cameron RICHARDSON  (MELB)
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Lily EGAN
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Sebastian FEILE
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Mark RICHARDSON  (MLBE)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Andrew BULLARD
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Andrew BULLARD
Rebecca RICHARDSON  (MELB)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Sharyn FITZGERALD
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Daniel BIRMINGHAM
Callum RICKARD  (STAW)
Event 33. BOYS 18 & UNDER SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Jesse BARBER
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Jesse BARBER
Andrew ROBERTSON  (EMAL)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Jock O'CALLAGHAN
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Jock O'CALLAGHAN
Cate ROBERTSON  (EMAL)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Niki APPLETON
Liam ROBERTSON  (EMAL)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Lachlan APPLETON
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Nic ROBERTSON  (EMAL)
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Xavier ROSS
Olivia ROBERTSON  (EMAL)
Event 36. GIRLS 16 & UNDER SINGLES
Event 38. GIRLS 16 & UNDER DOUBLES with Jessica APPLETON
Anthony ROBINSON  (WARN)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Oscar ROBINSON
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Christine MCEWAN
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Oscar ROBINSON
Benjamin ROBINSON  (WARN)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Erica ROBINSON
Erica ROBINSON  (WARN)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Benjamin ROBINSON
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Olivia SCULLY
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Olivia SCULLY
Klay ROBINSON  (CLAC)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Luke GARNER
Mark ROBINSON  (CLAC)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Dean GARNER
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Dean GARNER
Oscar ROBINSON  (WARN)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Anthony ROBINSON
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Anthony ROBINSON
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Lucy HUGHES
Sam ROGERS  (JJUC)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with John STEPHENSON
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with John STEPHENSON
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Kevin ROSE  (DONV)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Gerard TOBIN
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Pamela SCARLETT
Finn ROSER  (SOR)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Mitchell BLADON
Alex ROSS  (EMAL)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Mark ROSS
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Charlotte ROSS  (BLRT)
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Ava SYNNOTT
Janine ROSS  (KOOY)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Cheryl FITZPATRICK
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Jane LENNON
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Arthur MCPHAN
Maddie ROSS  (EMAL)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Xavier ROSS
Mark ROSS  (EMAL)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Alex ROSS
Sandra ROSS  (EMAL)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Xavier ROSS  (EMAL)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Maddie ROSS
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Nic ROBERTSON
Neville ROUTLEY  (STAW)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Romy YOUNG
Jack RUDDELL  (VIC)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Bailey LINGARD
Thomas RUDDELL  (VIC)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Will RUDDELL
Will RUDDELL  (CLAC)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Thomas RUDDELL
Lara RUFFOLO  (PKWD)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Nick WIESE
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Lauren JAYD
Clive RUMBLE  (MELB)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Barry SMITH
Hannah RUMBLE  (MELB)
Event 51. GIRLS 11 & UNDER SINGLES
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Julia KENDALL
Natasha RUMBLE  (MELB)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Maxine RYAN
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Maxine RYAN
Trevor RUMBOLD  (BEND)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Jimmy JESSEP
Christian RUSCITTI  (LILY)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Henry TRIPP
Clementine RYAN  (MELB)
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Grace DARCY
Christian RYAN  (GEEL)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Sean DARCY
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Maxine RYAN
Maxine RYAN  (MELB)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Natasha RUMBLE
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Natasha RUMBLE
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Christian RYAN
Will RYAN  (GEEL)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Ben BRUSHFIELD
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Ben BRUSHFIELD
^
Giuliana SAGGIN  (VIC)
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Brad MCMILLAN
Willow SAINSBURY  (VIC)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Daniel MENZEL
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Jessica SWARBRICK
Sebastian SAUVEY  (MELB)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Benjamin VASILIOU
Tim SAYER  (MLBS)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Katie SOMMER
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Luke DINSDALE
Pamela SCARLETT  (MLBE)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Natalie HARWOOD
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Kevin ROSE
Event 25. LADIES A GRADE DOUBLES with Natalie HARWOOD
Donna SCHOENMAEKERS  (GDLE)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Kate WHICHELLO
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Kate WHICHELLO
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Jason SCHOENMAEKERS
Jason SCHOENMAEKERS  (GDLE)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Braeden LUBCKE
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Braeden LUBCKE
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Donna SCHOENMAEKERS
Rebekah SCHOENMAEKERS  (GDLE)
Event 51. GIRLS 11 & UNDER SINGLES
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Katie ALDERTON
Ronald SCHWEITZER  (MACB)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Zvi SCHWEITZER
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Zvi SCHWEITZER
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Peter LANGE
Zvi SCHWEITZER  (MACB)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Ronald SCHWEITZER
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Ronald SCHWEITZER
Byron SCOTT  (VIC)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Charlie REID
Louise SCOTT  (JJUC)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Max CAUSON
Tim SCOTT  (TORQ)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Jo STANFORD
Olivia SCULLY  (EMAL)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Ricky READ
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Erica ROBINSON
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Erica ROBINSON
Fynn SEBASTIAN  (GEEL)
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Tom KOKALIS
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Hugo SEBASTIAN  (GEEL)
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Max KOKALIS
David SEDGLEY  (MLBS)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Michael NODEN
Damien SELL  (WARN)
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Danielle HIGGINS
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Matthew SELL
Matthew SELL  (WARN)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Harry BOYD
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Damien SELL
Taylor SFERCO  (NONE)
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Joshua TORNEY
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Graeme SHEARN  (GDLE)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Tom FOWLER
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Lynette MARSHALL
Jeff SHIELL  (GDLE)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Tyson SHIELL
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Owen MILLER
Tyson SHIELL  (GDLE)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Jeff SHIELL
Scott SHIRLOW  (WARN)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Zachary NORTON
Daniel SHORT  (GEEL)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Owen MILLER
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Ashlee MERCHANT
Angelos SIAPKAS  (BEAU)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Chrystie SIAPKAS
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Tom KARATZAS
Chrystie SIAPKAS  (BEAU)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Angelos SIAPKAS
Dimitri SIAPKAS  (BEAU)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Patrick SICILIA  (MPND)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Rebecca SICILIA  (MPND)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Jo STANFORD
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Rob SICILIA
Rob SICILIA  (MPND)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Rebecca SICILIA
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Male DMENSDOUB
Hannah SIMON  (MELB)
Event 20. LADIES D GRADE SINGLES
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Monica MACGREGOR
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Sam HYNES
Mitchell SINCLAIR  (MLBE)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Matthew ALLIS
Aadyn SLEEP-DALTON  (WPND)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Alex BEARDSELL
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Georgie BEARDSELL
Barry SMITH  (WARN)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Clive RUMBLE
Tamara SMITH  (WARN)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Robyn COOPER
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Robyn COOPER
Thomas SMITH  (MONT)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Dylan PERUCIC
Event 39. 16 & UNDER MIXED DOUBLES with Celeste ARGENT
Troy SNOW  (SHEP)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Brae JESSEP
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Sarah MILROY
Katie SOMMER  (MLBS)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Tim SAYER
Thomas SONDERHOF  (MLBE)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with William SONDERHOF
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Tamara MAYO
William SONDERHOF  (MLBE)
Event 50. BOYS 11 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Thomas SONDERHOF
Joel SOUTH  (WARN)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Kieran TIMMS
Matthew SPITERI  (YARR)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Michael DODD
Brian SPONG  (HIGH)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with James ANDERSON
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Nicki SPONG
Brodie SPONG  (HIGH)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Bailey MCLEAN
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Ruby LOCK
Campbell SPONG  (HIGH)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Jeremy GODDARD
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Chloe CHARLES
Mackenzie SPONG  (HIGH)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with James ECCLESTON
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with James ECCLESTON
Nicki SPONG  (HIGH)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Raelene PEARCE
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Brian SPONG
Lauren STACEY  (MELB)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Thomas BARBOUR
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Charlotte HAM
Andrew STANFORD  (BEND)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Sam PAYNE
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Lyndal ABLETT
Jo STANFORD  (MPND)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Rebecca SICILIA
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Tim SCOTT
Brooke STARLING  (TAT)
Event 2. OPEN LADIES SINGLES
Event 4. OPEN LADIES DOUBLES with Jayde GLASCOTT
Rod STEELE  (GREN)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
John STEPHENSON  (JJUC)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Sam ROGERS
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Sam ROGERS
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
David STEVENS  (MELB)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Chris LITTLE
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Joy THOMSON
Laurence STEVENS  (MELB)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
David STOBART  (BEAU)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Larraine MCLEAN
Clare STRANGE  (RSY)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Ashan JIFFRY
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Hannah ENGLISH
Pauline STREATFEILD  (KILS)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Dana PODLENA
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Dana PODLENA
Roger STRONG  (MELB)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Norm FEILE
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Stephanie STRONG
Scarlett STRONG  (MELB)
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Lily EGAN
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Sebastian FEILE
Stephanie STRONG  (MELB)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Roger STRONG
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Jane FEILE
Antony SUMMERFIELD  (DPRK)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Benjamin SUMMERFIELD
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Benjamin SUMMERFIELD  (DPRK)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Antony SUMMERFIELD
Jack SUMMERFIELD  (DPRK)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Murray SURKITT  (GDLE)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Terry LUBCKE
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Terry LUBCKE
Meagan SUTER  (MONT)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Rodney SUTER
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Kathryn PEPPER
Maeve SUTER  (MONT)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Ruby SUTER
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Hudson CIAVARELLA
Ruby SUTER  (MONT)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Maeve SUTER
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Angus GORDON
Rodney SUTER  (MONT)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with David PEPPER
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Meagan SUTER
Brendan SWAINE  (PKWD)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Luke EDMONDS
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Lauren JAYD
Shane SWANN  (MELB)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Shane FEATHERSTON
Eloise SWARBRICK  (WARN)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Danielle WARREN
Jessica SWARBRICK  (WARN)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Willow SAINSBURY
Ava SYNNOTT  (KOOY)
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Charlotte ROSS
Dianne SYNNOTT  (KOOY)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Kate WRAITH-BELL
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Jane LENNON
Seamus SYNNOTT  (KOOY)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Gabriel LENNON
^
Anthony TAMBORRIELLO  (HAMP)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Marvin BARKER
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Frank TAMBORRIELLO  (HAMP)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Con ZAHARIAS
Eleanore TESTA  (MELB)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Lyndal ABLETT
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Sam PAYNE
Robyn THIESSEN  (MLBE)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Caitlin MAYO
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Robyn MAYO
Daniel THOMAS  (VIC)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Matt FISHER
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Matt FISHER
Grant THOMAS  (WARN)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Lewis OFFICER
Melanie THOMAS  (GEEL)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with James DIMAURO
Jordon THOMPSON  (WPND)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Joy THOMSON  (VIC)
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Pauline HENRY
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with David STEVENS
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Cathy COOKE
Bailey TIMMS  (WARN)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Stephen TIMMS
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Jackson TIMMS  (WARN)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Ned TIMMS
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Kieran TIMMS  (BLRT)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Joel SOUTH
Mary TIMMS  (WARN)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Stephen TIMMS
Ned TIMMS  (WARN)
Event 45. BOYS 12 & UNDER SINGLES
Event 47. BOYS 12 & UNDER DOUBLES with Jackson TIMMS
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Danielle WARREN
Stephen TIMMS  (WARN)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Mary TIMMS
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Bailey TIMMS
Toby TIMMS  (VIC)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with James TOBIN
Jenny TINGATE  (CAMB)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Peter TINGATE
Lachlan TINGATE  (CAMB)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Peter TINGATE  (CAMB)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Ian LOCKWOOD
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Ian LOCKWOOD
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Jenny TINGATE
Daniel TOBIN  (WARN)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Gerard TOBIN
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Dominic TOBIN  (WARN)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Daniel BEGALA
Gerard TOBIN  (WARN)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Daniel TOBIN
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Kevin ROSE
Jeremy TOBIN  (WARN)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Brodie YOUNG
Event 5. OPEN MIXED DOUBLES with Grace MACPHERSON
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with James WARD
James TOBIN  (WARN)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Toby TIMMS
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Jack TOLLEY  (JJUC)
Event 33. BOYS 18 & UNDER SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Max CAUSON
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Max CAUSON
Joshua TORNEY  (HIGH)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Joshua VELT
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Taylor SFERCO
Henry TRIPP  (LILY)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Christian RUSCITTI
Michael TURLEJSKI  (EHIL)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Ed NUNN
^
Wihan VAN_DER_MERWE  (WARN)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Jordan HAND
Benjamin VASILIOU  (MELB)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Sebastian SAUVEY
Andrew VEENSTRA  (GEEL)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Ryan LEE
Event 30. B GRADE MIXED DOUBLES with Sara EARLS
Belinda VEENSTRA  (GDLE)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Lynette MARSHALL
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Lynette MARSHALL
Joshua VELT  (HIGH)
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Joshua TORNEY
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Female VETSMIXED  (NONE)
^
Tim WALKER  (KOOY)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Kate FRANCIS
Lucy WALLACE  (MLBE)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Gaynor WHITELAW
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Gaynor WHITELAW
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Kristie WALTERS  (TORQ)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Leanne RICH
Nelly WALTERS  (VIC)
Event 51. GIRLS 11 & UNDER SINGLES
Tom WALTERS  (WPRK)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Nick WIESE
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Monika PRESSER
Abbey WARD  (MONT)
Event 46. GIRLS 12 & UNDER SINGLES
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Alice TANNER
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Naia COYLE
Jason WARD  (EAGL)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Barry GOLIGHTLY
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Barry GOLIGHTLY
James WARD  (RSY)
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Jeremy TOBIN
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Liam WARD  (VIC)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Adrian GRIESHEIMER
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Ben WARREN  (WARN)
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Matthew DUNN
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Danielle WARREN  (WARN)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 43. GIRLS 14 & UNDER DOUBLES with Eloise SWARBRICK
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Ned TIMMS
Bryce WATKINS  (GDLE)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Kira AITKEN
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Conner HODGKINS
Laura WATKINS  (GDLE)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Peter_T WATKINS
Peter_B WATKINS  (GDLE)
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Peter_T WATKINS
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Vanessa AITKEN
Peter_T WATKINS  (GDLE)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Peter_B WATKINS
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Laura WATKINS
Kate WHICHELLO  (WARN)
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Donna SCHOENMAEKERS
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Donna SCHOENMAEKERS
Gaynor WHITELAW  (MLBE)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Lucy WALLACE
Event 26. LADIES B GRADE DOUBLES with Lucy WALLACE
Nick WIESE  (WPRK)
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Tom WALTERS
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Lara RUFFOLO
Shane WIFFEN  (GEEL)
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Matthew HOLSCHIER
Ben WILDE  (WARN)
Event 13. MENS A GRADE SINGLES
Event 37. BOYS 16 & UNDER DOUBLES with Josh CRAPPER
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Nicole MULLEN
Sam WILDE  (WARN)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Nicholas JOVANOVSKI
Daniel WILDSMITH  (DONV)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 35. BOYS 16 & UNDER SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Lex HARTNETT
David WILDSMITH  (DONV)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Jarryd WILDSMITH
Jarryd WILDSMITH  (DONV)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 15. MENS C GRADE SINGLES
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with David WILDSMITH
Charlotte WILSON  (AINL)
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 28. LADIES D GRADE DOUBLES with Anna PLECIC
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Peter AITKEN
Charles WILSON  (GEEL)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Alan COLLETT
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Tracey WILSON
Tracey WILSON  (GEEL)
Event 11. LADIES VETERAN DOUBLES with Raelene PEARCE
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Charles WILSON
Di WINKLER  (BLCK)
Event 12. VETERAN MIXED DOUBLES with Wayne GREAVES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Tom GREAVES
Event 18. LADIES B GRADE SINGLES
Garry WOOD  (STAW)
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Sue BLAKEY
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Graham WOOD  (VIC)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Neville DUFF
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Debbie PARRY
Grant WOOD  (VIC)
Event 14. MENS B GRADE SINGLES
Event 22. MENS B GRADE DOUBLES with Jason MEAD
Kate WRAITH-BELL  (KOOY)
Event 27. LADIES C GRADE DOUBLES with Dianne SYNNOTT
Event 19. LADIES C GRADE SINGLES
Event 31. C GRADE MIXED DOUBLES with Ricky MCMAHON
Kersten WROBEL  (GEEL)
Event 8. MENS VETERAN SINGLES
Corey WYLIE  (AINL)
Event 24. MENS D GRADE DOUBLES with Paul O'RILEY
Indianna WYLIE  (AINL)
Event 46. GIRLS 12 & UNDER SINGLES
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Lily CORRIE_SMITH
Samson WYLIE  (AINL)
Event 40. BOYS 14 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Matilda MAHER
^
Brodie YOUNG  (WARN)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 6. MENS PRESIDENTS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Jeremy TOBIN
Curtis YOUNG  (WARN)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Josh HAY
Event 29. A GRADE MIXED DOUBLES with Steph BURNS
Romy YOUNG  (STAW)
Event 32. D GRADE MIXED DOUBLES with Neville ROUTLEY
^
Con ZAHARIAS  (NONE)
Event 10. MENS VETERAN DOUBLES with Frank TAMBORRIELLO
Tom ZALESKI  (GPRK)
Event 1. OPEN MENS SINGLES
Event 3. OPEN MENS DOUBLES with Pierce JOHNSON
Event 21. MENS A GRADE DOUBLES with Pierce JOHNSON
Annabel ZAMPATTI  (SOR)
Event 41. GIRLS 14 & UNDER SINGLES
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Tom ZAMPATTI
John ZAMPATTI  (SOR)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Michael BLADON
Event 16. MENS D GRADE SINGLES
Tom ZAMPATTI  (CLAC)
Event 42. BOYS 14 & UNDER DOUBLES with Rhys GARNER
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Annabel ZAMPATTI
Male MENSCDOUB  (NONE)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with Roch MOONEY
Hudson CIAVARELLA  (NONE)
Event 44. 14 & UNDER MIXED DOUBLES with Maeve SUTER
Sam COWLING  (WARN)
Event 23. MENS C GRADE DOUBLES with James FARY
Alice TANNER  (WARN)
Event 48. GIRLS 12 & UNDER DOUBLES with Abbey WARD
Event 49. 12 & UNDER MIXED DOUBLES with Max KOKALIS
BEAU - Beaumaris   BLCK - Blackburn   CRES - Creswick   CLAC - Colac   CAMB - Camberwell  
CANT - Canterbury   CARM - Carmellite   DONV - Donvale   DPRK - Dendy Park   EMAL - East Malvern  
ETHM - Eltham Tennis Club   EHIL - Endeavour Hills   EAGL - EAGLEMONT   GEEL - Geelong   GDLE - Grovedale  
GLEN - Glen Iris   GREN - Greensborough   GPRK - Grace Park   HIGH - Highton   HAMP - Hampton  
HAST - Hastings   JJUC - Jan Juc   KOOY - Kooyong   KILS - Kilsyth   LIST - Liston TC  
LILY - Lilydale   MLBE - Melbourne east   MLBS - Melbourne South   MELI - Mount Eliza   MELB - Melbourne  
MACB - Maccabi   MLBN - Melbourne North   MORD - Mordiallic   MONT - Montmorency   MLBU - Melbourne Uni  
MPND - Moonie Ponds   NBAL - North Balywn   NHIL - NHill   NONE - no club entered   PKWD - Parkwood  
PETR - Peterborough   PORT - Portland   RSY - South Yarra   RHIL - Red Hill TC   RING - Ringwood  
ROSA - Rosanna   SPRI - Springvale   STAW - Stawell   SA - South Australia   SOR - Sorrento  
SANR - San Remo   SHEP - Shepparton   TORQ - Torquay   TAT - Tatura   TAS - Tasmania  
UPWY - Upwey Tecoma   VIC - Victoria   WARN - Warrnambool   WPND - Waurn Pons   WPRK - Wonga Park  
YARR - Yarraville