WODONGA LABOUR DAY
Entry Lists as of Monday, March 05 2018 - 20:26
299 players entered.
4 withdrawals.
295 players participating.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T V W Y
To find a player use CTRL - F   Click player's name for more entry details
ACT - 38   AWOD - 35   ALBY - 3   BARL - 1   BLRT - 5   BEAU - 2   CLAC - 1   EILD - 4   ECHU - 1  
^ ACT - Canberra   AWOD - Albury/Wodonga   ALBY - albury   BARL - Barellan  
EAGL - 1   GEEL - 7   GRNB - 2   GFTH - 3   KOOY - 11   KEYS - 6   MELB - 54   MCC - 2   MLBE - 8   MILD - 1  
MLBS - 1   MLBN - 2   NSW - 2   QLD - 2   RING - 2   RSY - 1   SYD - 7   SHEP - 3   TWLD - 2   TRAR - 13  
TMUT - 2   TMRA - 3   USA - 1   VIC - 39   WOD - 7   WANG - 3   WGGA - 6   WWY - 2   WRN - 1   YARR - 7  
YALL - 4  
AHERN Lewis  (ALBY)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
ALLAN Peta  (BEAU)
Event 14. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with VOSS Cameron
ASHCROFT Jess  (MELB)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with BROZOVIC Nick
ASHCROFT Leigh  (MELB)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with GAVIN Peter
^
BARNARD Craig  (ACT)
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with JOHNS Peter
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
BARNES Will  (MELB)
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with JOHNSTON Pat
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with JOHNSTON Pat
BARTLETT Andrew  (WWY)
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with MANCHUR Mark
BASSETT Jason  (YARR)
Event 23. D GRADE MENS SINGLES
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with BASSETT Jack
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with BASSETT Lucy
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with BASSETT Narelle
BASSETT Jack  (YARR)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with RICHARDSON Saxon
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with BROWN Ella
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with BASSETT Jason
BASSETT Lucy  (YARR)
Event 43. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with BROOKS-GAY Sophia
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with BASSETT Jason
BASSETT Narelle  (YARR)
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with BASSETT Tess
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with BASSETT Jason
BASSETT Tess  (YARR)
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 43. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with MEAGHER Lara
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with BASSETT Narelle
BELL Jemima  (MELB)
Event 24. D GRADE WOMENS SINGLES
Event 26. D GRADE WOMENS DOUBLES with LENNON Madeleine
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with WRAITH-BELL Kate
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with BELL Linus
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with WRAITH-BELL Kate
BELL Linus  (MELB)
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with BELL Patrick
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with BELL Patrick
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with BELL Jemima
BELL Patrick  (MELB)
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with BELL Linus
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with BELL Linus
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with WRAITH-BELL Kate
BISA Nick  (ACT)
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with GREENWOOD Daniel
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with BISA Sam
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with BISA Sam
BISA Sam  (ACT)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with TALLARIDA_LYONS Jack
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with BISA Nick
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with BISA Nick
BLAKERS Quinn  (ACT)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with LIU Aaron
Event 23. D GRADE MENS SINGLES
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with LIU Aaron
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with partner required.
BOTTRELL Shareen  (GRNB)
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with MCNEILL Taegan
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with MCNEILL Riley
Event 11. A GRADE WOMENS DOUBLES with BROOKS-GAY Sarah
BRADBURY Connor  (AWOD)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with EVANS Lukas
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with MAHLKNECHT Benjamin
BRERETON Clare  (AWOD)
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
BRERETON Chloe  (VIC)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with HAEUSLER Jane
BROOKS-GAY Sarah  (KOOY)
Event 11. A GRADE WOMENS DOUBLES with BOTTRELL Shareen
BROOKS-GAY Sophia  (MCC)
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 43. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with BASSETT Lucy
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with GAY Stephen
Event 39. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with COSTAS Alannah
BROOKS-GAY Will  (MCC)
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with GAY Stephen
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
BROWN Ella  (WOD)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with DUNBAR Eliza
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with BROWN Leasa
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with FORD Rehana
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with BASSETT Jack
BROWN Leasa  (AWOD)
Event 11. A GRADE WOMENS DOUBLES with FORD Rehana
Event 14. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with BROWN Ella
Event 17. B GRADE MIXED DOUBLES with MCLEAN Terry
BROZOVIC Nick  (MELB)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with ASHCROFT Jess
BRYANT Brandon  (MELB)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with BRYANT Daniel
BRYANT Bronwyn  (VIC)
Event 17. B GRADE MIXED DOUBLES with BRYANT Wayne
BRYANT Daniel  (MELB)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with BRYANT Brandon
BRYANT Wayne  (VIC)
Event 17. B GRADE MIXED DOUBLES with BRYANT Bronwyn
BULBULIAN David  (VIC)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with CHARLTON Josh
BURBRIDGE Jessie  (MELB)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with DUFF Zoe
^
CAMUS Charlie  (ACT)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with PARNELL Rory
CAPALNEAN Brian  (MELB)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with QUITTNER Qwyn
CARLYLE Rory  (QLD)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with GAUDIN Joshua
CASAROTTO Gen  (ACT)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with MOHAN Aryan
CERAN Aleksandar  (VIC)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with MANNING Byron
CHAN Catherine  (KEYS)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with LUU Mario
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with LUU Raymond
CHARLES Lara  (QLD)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with KOUNDOURIS Ellie
CHARLTON Josh  (TRAR)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with BULBULIAN David
CHRISTIE Archie  (MELB)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with CHRISTIE Henry
CHRISTIE Henry  (MELB)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with CHRISTIE Archie
CHUBB Jen  (MELB) .... Withdrawn Feb.27
CHUMBLEY Angelina  (VIC)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 39. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with MANDI Jaimin
CHUMBLEY Nikita  (MELB)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with CLARKE Kerrie
CIAVARELLA Angelo  (KOOY)
Event 23. D GRADE MENS SINGLES
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with CIAVARELLA Hudson
CIAVARELLA Hudson  (KOOY)
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with CIAVARELLA Angelo
CLARKE Kerrie  (MELB)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with CHUMBLEY Nikita
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with partner required.
COLLIER Peter  (AWOD)
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with STEPHENSON Gavin
COLLISON Jacob  (TRAR)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with VOGEL Lucas
COOPER Brian  (VIC)
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with FITZPATRICK Brent
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with FITZPATRICK Jacinta
COSTAS Alannah  (MELB)
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with COSTAS Chris
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 39. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with BROOKS-GAY Sophia
COSTAS Charmaine  (MELB)
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with PEARSON Lucy
COSTAS Chris  (KOOY)
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with GAY Stephen
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with COSTAS Alannah
CULPH Jade  (WOD)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with SHANAHAN Mark
CURTIS-MCDONALD Hope  (SHEP)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with STARLING Brooke
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with CURTIS-MCDONALD James
CURTIS-MCDONALD James  (SHEP)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with REQUIRED Partner1
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with CURTIS-MCDONALD Hope
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
CVEJIC Jake  (MLBN)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with TESTOLIN Matthew
CVEJIC Luke  (MLBN)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with FERGUSON Sam
CYPSER Sabrina  (VIC)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with KNOTH Jessica
^
D'ALESSANDRO Clare  (AWOD)
Event 9. A GRADE WOMENS SINGLES
Event 14. B GRADE WOMENS SINGLES
DAVILA Guillermo  (MELB)
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with LIBREROS Carlos
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with DOWNING Suwanit
DAWES Glen  (MELB)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with SMITH Douglas
DEMICOLI Gustavo  (MELB)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with MOHAN Neel
DIKKENBERG Elijah  (WGGA)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with NIELD Ryan
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
DIXON Brock  (WOD)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
DOSSETOR Daniel  (GFTH)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with MAHLKNECHT Benjamin
DOWNING Suwanit  (MELB)
Event 14. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with YOUNG Kathleena
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with DAVILA Guillermo
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with PAULE Joel
Event 21. C GRADE WOMENS DOUBLES with PETO Margaret
DREW Joshua  (MLBE)
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with DREW Paul
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with DREW Paul
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
DREW Paul  (MLBE)
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with DREW Joshua
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with DREW Joshua
DUFF Lily  (GEEL)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with VILLEGAS Gabrielle
DUFF Zoe  (GEEL)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with BURBRIDGE Jessie
DUNBAR Eliza  (TRAR)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with BROWN Ella
DUNBAR Hugh  (TRAR)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with LYONS Joshua
DWYER Aliyah  (ACT)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 39. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with SIMONCINI Sofia
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with DWYER Joe
DWYER Joe  (ACT)
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with DWYER Zae
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with DWYER Aliyah
DWYER Zae  (ACT)
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with DWYER Joe
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with WHITE Lachlan
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
^
EBERT Paula  (AWOD)
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with ROBERTSON Jane
Event 21. C GRADE WOMENS DOUBLES with ROBERTSON Jane
EDMONDSON Ben  (WANG)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with WESTON Nicholas
EENJES Hunter  (TRAR)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with REQUIRED Partner1
EENJES Mackinley  (TRAR)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with REQUIRED Partner4
ELKIN Klaire  (VIC)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with SHARMAA Nornaaah
ELLAO Lylah  (AWOD)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
ELLIOTT Chelsea  (TRAR)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 39. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with MARSHALL Brooke
ELLIOTT Todd  (TRAR)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with SHEEHAN Oliver
EVANS Lukas  (VIC)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with BRADBURY Connor
^
FERGUSON Chloe  (TMUT)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
FERGUSON Matthew  (TMUT)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
FERGUSON Sam  (MELB)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with CVEJIC Luke
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with FORD Rehana
FITZPATRICK Brent  (VIC)
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with FITZPATRICK Cheryl
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with FITZPATRICK Jacinta
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with COOPER Brian
FITZPATRICK Cheryl  (BLRT)
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with ROSS Janine
Event 14. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with LILLINGSTON Jeff
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with FITZPATRICK Brent
FITZPATRICK Jacinta  (VIC)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with FITZPATRICK Brent
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with COOPER Brian
FORD Rehana  (VIC)
Event 9. A GRADE WOMENS SINGLES
Event 14. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 11. A GRADE WOMENS DOUBLES with BROWN Leasa
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with BROWN Ella
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with FERGUSON Sam
FREEMAN Grant  (SYD)
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with FREEMAN Piper
Event 23. D GRADE MENS SINGLES
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with FREEMAN Piper
FREEMAN Julie  (AWOD)
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with FREEMAN Kevin
Event 26. D GRADE WOMENS DOUBLES with MARSHMAN Alicia
FREEMAN Kevin  (AWOD)
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with MARSHMAN Greg
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with FREEMAN Julie
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with MARSHMAN Alicia
FREEMAN Piper  (SYD)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with PETRUSEVSKI Monica
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with FREEMAN Grant
Event 14. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with FREEMAN Grant
^
GARNER Gus  (VIC)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with HAMMOND Finn
GAUDIN Alec  (MELB)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with NIELD Marcus
GAUDIN Joshua  (MELB)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with CARLYLE Rory
GAVIN Peter  (MELB)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with ASHCROFT Leigh
GAY Stephen  (KOOY)
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with COSTAS Chris
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with BROOKS-GAY Sophia
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with BROOKS-GAY Will
GORDON Joel  (ACT)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with MOROGIANNIS Dimitri
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with SNOW Charlie
GOSS Cameron  (AWOD)
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with GOSS Mercedes
Event 14. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with MCGRATH Chelsea
GOSS Mercedes  (AWOD)
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with GOSS Cameron
GRAETZ Lachlan  (ALBY)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with SMITH Daniel
GREENWOOD Daniel  (ACT)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with BISA Nick
GRIGG Harry  (AWOD)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
GRIGG Tom  (AWOD)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
^
HAEUSLER Jane  (BARL)
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with BRERETON Chloe
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with MANCHUR Mark
Event 12. A GRADE MIXED DOUBLES with ROWING Lachlan
HAMMOND Finn  (VIC)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with GARNER Gus
HARRINGTON Ash  (AWOD)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with MCCONACHY Stefan
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with HARRINGTON Jai
HARRINGTON Jai  (VIC)
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with HARRINGTON Ash
HEMMINGS Leon  (WGGA)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with HIBBERT Taj
HEWITT Lachlan  (ECHU)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with KENDALL Xavier
HIBBERT Jy  (SYD)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with TYRWHITT Dougall
HIBBERT Kalani  (SYD)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with TINWORTH Blake
HIBBERT Taj  (SYD)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with HEMMINGS Leon
HODGKIN Claire  (AWOD)
Event 11. A GRADE WOMENS DOUBLES with PIERGROSSE Jeane
HOY Michelle  (MELB)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with LOBE Morgan
^
ILITCH Damon  (ACT) .... Withdrawn Feb.25
IOANNOU Danielle  (MELB)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with IOANNOU Emily
IOANNOU Emily  (MELB)
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with IOANNOU Danielle
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
IOANNOU James  (MELB)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with MCGREGOR Sam
^
JAMES Jack  (YARR)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with WILLIAMS Liam
JAYASENA Dyan  (ACT)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with VIEIRA Mariana
Event 24. D GRADE WOMENS SINGLES
JENNINGS Josh  (MELB)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
JOHNS Peter  (ACT)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with BARNARD Craig
JOHNSTON Pat  (AWOD)
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with BARNES Will
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with BARNES Will
JOVIC Petar  (VIC)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with TALLMAN J.o.
JUSAYAN Anton  (VIC)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with MATHUR Bhav
^
KAGAN Marsha  (MLBS)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
KEMP Kaylah  (MELB)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
KENDALL Xavier  (MILD)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with HEWITT Lachlan
KNOTH Jessica  (AWOD)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with CYPSER Sabrina
KOUNDOURIS Ellie  (ACT)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with CHARLES Lara
^
LARSEN Matthew  (VIC)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with STALEY Jera
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with NEATE Tim
LAY Kian_Pin  (VIC)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with LAY Luci
LAY Luci  (MELB)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with LAY Kian_Pin
LENNARD Brett  (ACT)
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with WILLIAMSON Leah
Event 12. A GRADE MIXED DOUBLES with SIMONCINI Alyssa
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with SHEEHAN Oliver
LENNON Gabriel  (KOOY)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with ROSS Charlotte
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with SMYTH Ryan
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
LENNON Jane  (KOOY)
Event 19. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 21. C GRADE WOMENS DOUBLES with ROSS Janine
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with WRAITH-BELL Kate
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with LENNON Madeleine
LENNON Madeleine  (KOOY)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 24. D GRADE WOMENS SINGLES
Event 26. D GRADE WOMENS DOUBLES with BELL Jemima
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with LENNON Jane
LEVINSON Ari  (VIC)
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with VICARY Nicholas
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with ROBINSON Klay
LIBREROS Carlos  (TWLD)
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with DAVILA Guillermo
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with PETO Margaret
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with PAULE Joel
LILLINGSTON Jeff  (BLRT)
Event 23. D GRADE MENS SINGLES
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with SMYTH Gordon
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with FITZPATRICK Cheryl
LINDRUD Stellan  (ACT)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with SIMMONDS Sam
LIU Aaron  (ACT)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with BLAKERS Quinn
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with BLAKERS Quinn
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with LIU Zisi
Event 23. D GRADE MENS SINGLES
LIU Zisi  (ACT)
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with LIU Aaron
LOBE Morgan  (MELB)
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with MALIGNAGGI Fabian
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with HOY Michelle
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with MALIGNAGGI Fabian
LUU Mario  (KEYS)
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with TRAM Anthony
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with CHAN Catherine
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with LUU Raymond
LUU Raymond  (KEYS)
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with LUU Mario
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with CHAN Catherine
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with TRAM Henry
LYONS Joshua  (TRAR)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with DUNBAR Hugh
^
MAGILL Jake  (NSW)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with PREST Charles
MAHLKNECHT Benjamin  (GFTH)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with DOSSETOR Daniel
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with TOWNSEND Elise
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with BRADBURY Connor
MALEGANEAS Nicholas  (ACT)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with WATTS Connor
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with WATTS Connor
MALIGNAGGI Fabian  (MELB)
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with LOBE Morgan
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with LOBE Morgan
MANCHUR Mark  (WWY)
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with HAEUSLER Jane
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with BARTLETT Andrew
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with ROWING Lachlan
MANDI Jaimin  (VIC)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 39. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with CHUMBLEY Angelina
MANNING Byron  (MELB)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with THEODORAKOPOULOS Zoe
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with CERAN Aleksandar
MARKOVSKI Isabella  (VIC)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with VALENTINO Ruby
MARSHALL Aidan  (VIC)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with MARSHMAN Luke
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with MARSHALL Alan
MARSHALL Alan  (YALL)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with MARSHALL Kristine
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with MARSHALL Aidan
MARSHALL Brooke  (TRAR)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 39. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with ELLIOTT Chelsea
MARSHALL Kristine  (YALL)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with MARSHALL Alan
MARSHMAN Alicia  (AWOD)
Event 19. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 24. D GRADE WOMENS SINGLES
Event 26. D GRADE WOMENS DOUBLES with FREEMAN Julie
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with MARSHMAN Greg
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with FREEMAN Kevin
MARSHMAN Greg  (AWOD)
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with FREEMAN Kevin
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with MARSHMAN Alicia
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with MARSHMAN Luke
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with MARSHMAN Luke
MARSHMAN Luke  (WOD)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with MARSHALL Aidan
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with MARSHMAN Greg
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with MARSHMAN Greg
Event 23. D GRADE MENS SINGLES
MATHUR Bhav  (ACT)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with JUSAYAN Anton
MCCONACHY John  (GEEL)
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with RICHARDSON Steven
Event 17. B GRADE MIXED DOUBLES with MCCONACHY Kirrily
MCCONACHY Kirrily  (GEEL)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with O'BEIRNE Megan
Event 17. B GRADE MIXED DOUBLES with MCCONACHY John
MCCONACHY Stefan  (GEEL)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with HARRINGTON Ash
MCDONALD Daniel  (ACT)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with PREST Maxwell
MCDONALD Sophie  (ACT)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with ROKUSEK Sarah
MCGRATH Chelsea  (AWOD)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with GOSS Cameron
MCGREGOR Sam  (TRAR)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with IOANNOU James
MCLEAN Terry  (AWOD)
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with partner required.
Event 17. B GRADE MIXED DOUBLES with BROWN Leasa
MCNEILL Riley  (MELB)
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with BOTTRELL Shareen
MCNEILL Taegan  (GRNB)
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 43. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with SIMMONDS Annie
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with BOTTRELL Shareen
MEAGHER Lara  (AWOD)
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 43. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with BASSETT Tess
MOHAN Aryan  (MLBE)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with CASAROTTO Gen
MOHAN Neel  (MLBE)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with DEMICOLI Gustavo
MOROGIANNIS Dimitri  (ACT)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with GORDON Joel
MORRISON Jack  (AWOD)
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with STEAIN Lachy
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
MUNYIMANI Maita  (MELB)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with MUNYIMANI Mudiwa
MUNYIMANI Mudiwa  (MELB)
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with MUNYIMANI Maita
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
MUSCILLO Adrian  (MELB)
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with PRATT Nessa
^
NEATE Tim  (RING)
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with PHILLIPS Robert
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with LARSEN Matthew
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
NG Carmaine  (KEYS)
Event 24. D GRADE WOMENS SINGLES
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with TRAM Henry
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with TRAM Anthony
NIELD Fiona  (MLBE)
Event 12. A GRADE MIXED DOUBLES with NIELD Geoff
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with NIELD Marcus
NIELD Geoff  (MLBE)
Event 12. A GRADE MIXED DOUBLES with NIELD Fiona
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with NIELD Ryan
NIELD Marcus  (MELB)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with GAUDIN Alec
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with NIELD Fiona
NIELD Ryan  (MLBE)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with DIKKENBERG Elijah
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with NIELD Geoff
^
O'BEIRNE Megan  (VIC)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with MCCONACHY Kirrily
Event 17. B GRADE MIXED DOUBLES with RICHARDSON Saxon
O'BRIEN Lewis  (GEEL)
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with ROBINSON Klay
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with VICARY Nicholas
O'BRIEN Ryan  (TRAR)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with TRIPODI William
OPRAY Sienna  (MELB)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
^
PANAGOPOULOS Penelope  (MELB)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with THEODORAKOPOULOS Zoe
PARKE Darcy  (BMSH) .... Withdrawn Mar.03
PARKER Christian  (ACT)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with SMITH Brenden
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with SMITH Brenden
PARNELL Rory  (ALBY)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with CAMUS Charlie
PAULE Joel  (VIC)
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with DOWNING Suwanit
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with LIBREROS Carlos
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with YOUNG Kathleena
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with YOUNG Simon
PEARSON Cooper  (EILD)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with PEARSON Lucy
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with REQUIRED Partner1
PEARSON Gemma  (EILD)
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with PEARSON Lee
PEARSON Lucy  (EILD)
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with COSTAS Charmaine
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with PEARSON Cooper
PEARSON Lee  (EILD)
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with PEARSON Gemma
PETO Margaret  (MELB)
Event 21. C GRADE WOMENS DOUBLES with DOWNING Suwanit
Event 19. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 26. D GRADE WOMENS DOUBLES with partner required.
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with LIBREROS Carlos
Event 14. B GRADE WOMENS SINGLES
PETRUSEVSKI Monica  (SYD)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with FREEMAN Piper
PHILLIPS Robert  (RING)
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with NEATE Tim
PIERGROSSE Jeane  (WOD)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with THOMPSON Daniel
Event 12. A GRADE MIXED DOUBLES with THOMPSON Daniel
Event 11. A GRADE WOMENS DOUBLES with HODGKIN Claire
PRATT Nessa  (MELB)
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with MUSCILLO Adrian
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with QUIGLEY Olivia
PREST Charles  (WGGA)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with MAGILL Jake
PREST Maxwell  (WGGA)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with MCDONALD Daniel
^
QUIGLEY Olivia  (SHEP)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with PRATT Nessa
QUINLAN Abbey  (AWOD)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
QUINLAN Tessa  (AWOD)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
QUITTNER Qwyn  (VIC)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with CAPALNEAN Brian
^
REEVE Simon  (MLBE)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
REQUIRED Partner1  (WOD)
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with CURTIS-MCDONALD James
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with PEARSON Cooper
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with EENJES Hunter
REQUIRED Partner4  ()
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with EENJES Mackinley
RICHARDSON Saxon  (MELB)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with BASSETT Jack
Event 17. B GRADE MIXED DOUBLES with O'BEIRNE Megan
RICHARDSON Steven  (MELB)
Event 23. D GRADE MENS SINGLES
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with MCCONACHY John
ROBERTSON Jane  (AWOD)
Event 21. C GRADE WOMENS DOUBLES with EBERT Paula
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with EBERT Paula
ROBERTSON Will  (AWOD)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with TINWORTH Ryan
ROBINSON Klay  (CLAC)
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with O'BRIEN Lewis
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with LEVINSON Ari
ROKUSEK Sarah  (SYD)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with MCDONALD Sophie
ROSS Alex  (BLRT)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with SMYTH Ryan
Event 26. D GRADE WOMENS DOUBLES with SMYTH Karen
Event 24. D GRADE WOMENS SINGLES
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with ROSS Janine
ROSS Charlotte  (BLRT)
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with ROSS Janine
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with LENNON Gabriel
Event 24. D GRADE WOMENS SINGLES
ROSS Janine  (BLRT)
Event 19. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 21. C GRADE WOMENS DOUBLES with LENNON Jane
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with FITZPATRICK Cheryl
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with ROSS Charlotte
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with ROSS Alex
ROWING Daniel  (TMRA)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
ROWING Joshua  (TMRA)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
ROWING Lachlan  (TMRA)
Event 12. A GRADE MIXED DOUBLES with HAEUSLER Jane
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with MANCHUR Mark
^
SHANAHAN Mark  (WOD)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with CULPH Jade
SHARMAA Nornaaah  (ACT)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with ELKIN Klaire
SHEEHAN Oliver  (ACT)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with ELLIOTT Todd
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with LENNARD Brett
SIMMONDS Annie  (MELB)
Event 41. 10 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 43. 10 & UNDER GIRLS DOUBLES with MCNEILL Taegan
SIMMONDS Leo  (MELB)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with STUDER Teal
SIMMONDS Sam  (MELB)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with LINDRUD Stellan
SIMONCINI Alyssa  (ACT)
Event 12. A GRADE MIXED DOUBLES with LENNARD Brett
Event 9. A GRADE WOMENS SINGLES
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with WILLIAMSON Leah
SIMONCINI Sofia  (ACT)
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 39. 12 & UNDER GIRLS DOUBLES with DWYER Aliyah
SIVARATNAM Shyan  (MELB)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with VAUGHAN Aidan
SMITH Brenden  (NSW)
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with PARKER Christian
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with PARKER Christian
SMITH Charlie  (AWOD)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with STUDER Boyd
SMITH Daniel  (WANG)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with GRAETZ Lachlan
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with SMITH Douglas
SMITH Douglas  (WANG)
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with SMITH Daniel
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with DAWES Glen
SMYTH Gordon  (KOOY)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with SMYTH Karen
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with LILLINGSTON Jeff
SMYTH Karen  (KOOY)
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with SMYTH Gordon
Event 26. D GRADE WOMENS DOUBLES with ROSS Alex
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with SMYTH Ryan
SMYTH Ryan  (KOOY)
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with LENNON Gabriel
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with SMYTH Karen
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with ROSS Alex
SNOW Charlie  (ACT)
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with GORDON Joel
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with WHITE Dylan
SOLOMON Andrew  (YALL)
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with SOLOMON Peter
SOLOMON Emma  (VIC)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with SOLOMON Peter
SOLOMON Peter  (YALL)
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with SOLOMON Emma
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with SOLOMON Andrew
STALEY Jera  (MELB)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with LARSEN Matthew
STARLING Brooke  (VIC)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with CURTIS-MCDONALD Hope
STEAIN Lachy  (AWOD)
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with MORRISON Jack
STEPHENSON Gavin  (AWOD)
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with COLLIER Peter
STUART Ebony  (VIC)
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with STUART Natalie
Event 33. 12 & UNDER GIRLS SINGLES
STUART Natalie  (VIC)
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with STUART Ebony
STUDER Boyd  (GEEL)
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with SMITH Charlie
STUDER Teal  (VIC)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with SIMMONDS Leo
SUTHERLAND Maddison  (ACT)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with WISE Annika
^
TALLARIDA_LYONS Jack  (ACT)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with BISA Sam
TALLMAN J.o.  (USA)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with JOVIC Petar
TESTOLIN Matthew  (VIC)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with CVEJIC Jake
THEODORAKOPOULOS Zoe  (RSY)
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with MANNING Byron
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with PANAGOPOULOS Penelope
THOMPSON Daniel  (MELB)
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with PIERGROSSE Jeane
Event 12. A GRADE MIXED DOUBLES with PIERGROSSE Jeane
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
TINWORTH Alison  (AWOD)
Event 9. A GRADE WOMENS SINGLES
TINWORTH Blake  (AWOD)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with HIBBERT Kalani
TINWORTH Ryan  (AWOD)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with ROBERTSON Will
TOMAS Elizabeth  (ACT)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with TOWNSEND Elise
TOWNSEND Elise  (GFTH)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with TOMAS Elizabeth
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with MAHLKNECHT Benjamin
TRAM Anthony  (KEYS)
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
Event 27. D GRADE MIXED DOUBLES with NG Carmaine
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with LUU Mario
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with TRAM Henry
TRAM Henry  (KEYS)
Event 13. B GRADE MENS SINGLES
Event 18. C GRADE MENS SINGLES
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with NG Carmaine
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with TRAM Anthony
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with LUU Raymond
TRIPODI William  (TRAR)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with O'BRIEN Ryan
TYRWHITT Dougall  (WRN)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 38. 12 & UNDER BOYS DOUBLES with HIBBERT Jy
^
VALENTINO Emerson  (EAGL)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with WHITE Cooper
VALENTINO Ruby  (VIC)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with MARKOVSKI Isabella
VAUGHAN Aidan  (VIC)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with SIVARATNAM Shyan
VICARY Nicholas  (AWOD)
Event 10. A GRADE MENS DOUBLES with LEVINSON Ari
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with O'BRIEN Lewis
VIEIRA Mariana  (AWOD)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with JAYASENA Dyan
VILLEGAS Gabrielle  (VIC)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
Event 37. 14 & UNDER GIRLS DOUBLES with DUFF Lily
VOGEL Lucas  (VIC)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with COLLISON Jacob
VOSS Cameron  (BEAU)
Event 23. D GRADE MENS SINGLES
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with ALLAN Peta
^
WATTS Connor  (ACT)
Event 25. D GRADE MENS DOUBLES with MALEGANEAS Nicholas
Event 23. D GRADE MENS SINGLES
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with MALEGANEAS Nicholas
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with WHITE Dylan
WESTON Julia  (WGGA)
Event 31. 14 & UNDER GIRLS SINGLES
WESTON Nicholas  (WGGA)
Event 28. 16 & UNDER BOYS SINGLES
Event 34. 16 & UNDER BOYS DOUBLES with EDMONDSON Ben
WHITE Cooper  (VIC)
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
Event 5. OPEN MENS DOUBLES with VALENTINO Emerson
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with WHITE Evan
WHITE Dylan  (ACT)
Event 30. 14 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with SNOW Charlie
Event 15. B GRADE MENS DOUBLES with WATTS Connor
WHITE Evan  (VIC)
Event 44. FATHER/SON MENS DOUBLES with WHITE Cooper
WHITE Lachlan  (ACT)
Event 40. 10 & UNDER BOYS SINGLES
Event 42. 10 & UNDER BOYS DOUBLES with DWYER Zae
WILLIAMS Liam  (YARR)
Event 32. 12 & UNDER BOYS SINGLES
Event 36. 14 & UNDER BOYS DOUBLES with JAMES Jack
WILLIAMSON Leah  (ACT)
Event 7. OPEN MIXED DOUBLES with LENNARD Brett
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with SIMONCINI Alyssa
WILLMOTT Stewart  (RING) .... Withdrawn Mar.02
WISE Annika  (ACT)
Event 2. OPEN AMT WOMENS SINGLES
Event 6. OPEN WOMENS DOUBLES with SUTHERLAND Maddison
Event 12. A GRADE MIXED DOUBLES with WISE Darren
WISE Darren  (ACT)
Event 12. A GRADE MIXED DOUBLES with WISE Annika
WRAITH-BELL Kate  (MELB)
Event 46. PARENT/CHILD DOUBLES with BELL Jemima
Event 45. MOTHR/DGHTR WOMENS DOUBLES with BELL Jemima
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with LENNON Jane
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with BELL Patrick
Event 14. B GRADE WOMENS SINGLES
^
YOUNG Kathleena  (TWLD)
Event 19. C GRADE WOMENS SINGLES
Event 14. B GRADE WOMENS SINGLES
Event 16. B GRADE WOMENS DOUBLES with DOWNING Suwanit
Event 17. B GRADE MIXED DOUBLES with YOUNG Simon
Event 22. C GRADE MIXED DOUBLES with PAULE Joel
YOUNG Simon  (MELB)
Event 17. B GRADE MIXED DOUBLES with YOUNG Kathleena
Event 20. C GRADE MENS DOUBLES with PAULE Joel
Event 8. A GRADE MENS SINGLES
Event 1. OPEN AMT MENS SINGLES
BLRT - Ballarat   BEAU - Beaumauris   CLAC - Colac   EILD - Eildon Park   ECHU - Echuca  
EAGL - Eaglemont   GEEL - Geelong   GRNB - Greensborugh   GFTH - Griffith   KOOY - Kooyong  
KEYS - Keysborough   MELB - Melbourne   MCC - MCC Melb   MLBE - Melbourne Eastern   MILD - MIldura  
MLBS - Melbourne Southern   MLBN - Melbourne Northern   NSW - NSW   QLD - Queensland   RING - Nth Ringwood  
RSY - Royal South Yarra   SYD - Sydney   SHEP - Shepparton   TWLD - Tennis World Melb   TRAR - Traralgon  
TMUT - Tumut   TMRA - Temora   USA - U.S.A.   VIC - Victoria   WOD - Wodonga  
WANG - Wangaratta   WGGA - Wagga Wagga   WWY - West Wyalong   WRN - Warren   YARR - Yarrawonga  
YALL - Yallambie