2019 Tennis Seniors International Team Nominations - CLOSED
Entry Lists as of Friday, March 15 2019 - 20:00 8pm AEDST
NOMINATIONS CLOSED
37 players entered.
0 withdrawals.
37 players participating.
Click for Event Lists
Player List
A B C D E F G H I J M N P R S T W
To find a player use CTRL - F   Click player's name for more entry details
ACT - 2   NSW - 8   QLD - 9   SA - 1   TAS - 1   VIC - 16  
^ ACT - Canberra   NSW - New South Wales   QLD - QLD   SA - South Australia  
^Event 1. MENS 50 FRED PERRY CUP ^Event 2. MENS 55 AUSTRIA CUP ^Event 3. MENS 60 VON CRAMM CUP ^Event 4. WOMENS 50 MARIA ESTHER BUENO CUP ^Event 5. WOMENS 55 MAUREEN CONNOLLY CUP ^Event 6. WOMENS 60 ALICE MARBLE CUP
ARMS Christopher  (VIC)
ARMS Simon  (VIC)
^
BALODIS Roslyn  (ACT)
BENSON Cathy  (NSW)
BILTON Peter  (QLD)
BLADE Darren  (QLD)
BUZZA Judith  (VIC)
^
CASSEL Diane  (NSW)
CYPRIEN Kerryn  (QLD)
^
DANCE Stephen  (TAS)
DEUTSCH-WATSON Ulrike  (QLD)
^
EVERETT Rosemary  (VIC)
^
FORD Mike  (QLD)
FOSTER Brenda  (NSW)
^
GODDARD Sara  (NSW)
GRANT John  (QLD)
^
HOBSON Terry  (VIC)
^
ILOTT Matthew  (QLD)
^
JOVANOVIC Igor  (NSW)
^
MEGGS Jill  (VIC)
MIDDLETON Brad  (NSW)
MURPHY Julie  (VIC)
MYERS Stephen  (VIC)
^
NADEBAUM Garry  (SA)
NOVAS Anabela  (QLD)
^
PACKHAM Stephen  (VIC)
POUND Damien  (VIC)
^
RAFTERY Narelle  (ACT)
^
SCOTT Leanne  (VIC)
SMITH Kenneth  (QLD)
SWANTON Will  (NSW)
^
THOMAS Susan  (VIC)
^
WALKER Fiona  (VIC)
WANDA Howes  (VIC)
WARWICK Martin  (VIC)
WATSON Brian  (VIC)
WESTWOOD Greg  (NSW)
TAS - Tasmania   VIC - Victoria  
Event Lists as of Friday, March 15 2019 - 19:58
1 2 3 4 5 6
2 ILOTT Matthew (QLD)
3 JOVANOVIC Igor (NSW)
4 NADEBAUM Garry (SA)
5 POUND Damien (VIC)
6 SMITH Kenneth (QLD)
7 SWANTON Will (NSW)
2 ARMS Simon (VIC)
3 BILTON Peter (QLD)
4 GRANT John (QLD)
5 MIDDLETON Brad (NSW)
6 WARWICK Martin (VIC)
7 WESTWOOD Greg (NSW)
2 FORD Mike (QLD)
3 HOBSON Terry (VIC)
4 MYERS Stephen (VIC)
5 PACKHAM Stephen (VIC)
6 WATSON Brian (VIC)
2 CYPRIEN Kerryn (QLD)
3 MURPHY Julie (VIC)
4 NOVAS Anabela (QLD)
2 DEUTSCH-WATSON Ulrike (QLD)
3 FOSTER Brenda (NSW)
4 MEGGS Jill (VIC)
5 RAFTERY Narelle (ACT)
6 THOMAS Susan (VIC)
7 WANDA Howes (VIC)
2 BUZZA Judith (VIC)
3 EVERETT Rosemary (VIC)
4 GODDARD Sara (NSW)
5 SCOTT Leanne (VIC)
6 WALKER Fiona (VIC)